Чи є якісь райони Італії яких слід уникати

Март 3, 2020

Чи є якісь райони Італії, яких слід уникати?

Єдині обмеження на поїздки в Італії стосуються 11 невеликих міст на півночі Італії, де місцева влада в суботу наказали заблокувати, щоб допомогти стримати спалах. Актуальні та важливі новини Ви можете переглянути на укріта у зручний для Вас час.

Карантинні міста знаходяться в основному в північно-західній частині Ломбардії

Це: кодон; Кастільоне д'Адда; Casalpusterlengo; Фомбьо; Maleo; Сомаліу; Бертоніко; Терранова деї Пассеріні; Castelgerundo; і Сан Фіорано.

Во'Еуганео в регіоні Венето також був оголошений «червоною зоною». Жителям цих районів сказали, що їм потрібно спеціальний дозвіл на виїзд до подальшого повідомлення.

Мандрівники не повинні намагатися відвідати будь-якої з міст в ізоляції. І будь-хто, хто входить, ризикує бути позбавленим можливості піти протягом декількох тижнів.

Що мені робити, якщо у мене з'явилися симптоми коронавируса?

Якщо у вас піднімається температура, кашель або вам буде важко дихати в Італії або протягом 14 днів після поїздки сюди, вам необхідно негайно звернутися до лікаря, але не наражаючи на небезпеку інших. Не ходіть прямо в лікарню або до лікаря. В Італії зателефонуйте на урядову гарячу лінію по Коронавіруси по телефону +1500 для отримання екстреної допомоги на англійській, італійській або китайською мовами.

Якщо у вас є які-небудь питання або проблеми під час перебування в Італії, ви можете зателефонувати за однією з регіональних інформаційних ліній, створених спеціально для цієї мети. Якщо ви вже повернулися додому, зателефонуйте своєму лікарю і повідомте їм, що ви недавно їздили в Італію.

Поки ви не пройшли тестування на вірус, уникайте подальших подорожей або контактів з іншими.

Але чи дійсно маски необхідні або корисні для запобігання поширенню вірусу?

ВООЗ і уряд Італії заявили, що маски корисні тільки в тому випадку, якщо ви вже хворі або якщо ви медичний працівник, який допомагає хворим людям.

«Гігієнічних заходів (миття рук) і уникнення тісного контакту, як і від грипу, досить, щоб уникнути поширення патогенних мікроорганізмів», - сказала президент Федерації італійських фармацевтів Андреа Манделла.

Рассказать о статье