Розмноження Пеларгонії королівської,

Июль 31, 2019

Поговоримо про королівської пеларгонії, або як її ще називають, королівська герань. Пеларгонія королівська відрізняється від своїх побратимів, відомих нам усім домашньої герані, формою листа і цвітінням. Звичайно ж, королівська пеларгонія не володіє таким яскравим ароматом, як звичайна герань.

Здесь вы сможете найти информацию про Уход за цветами https://odessa.uhod.ua/uhod-za-cvetami-odessa.html у нас очень большой опыт.

Види пеларгонії:

Pink Mikado

Imperial

Barkarole

Aristo Schoko

Кожен вид пеларгонії має свою відмінну рису. Наприклад, квіти пеларгонії королівської Imperial по центру мають рожеві плями, а по краях пелюсток молочного кольору. Пеларгонія Barkarole з суцвіттями білого, жовтого, рожевого або оранжевого кольору облямовані сріблястою смужкою.

Королівська герань догляд в домашніх умовах

На відміну від звичайної герані, королівська пеларгонія вимагає до себе підвищеної уваги. Щоб квітка королівської герані регулярно радував вас насиченим і тривалим цвітінням, необхідно поставити в правильне місце горщик з квіткою, своєчасно зволожувати грунт і удобрювати квітка.

Пеларгонія королівська - це дуже світлолюбна кімнатна рослина. Ви не помилитеся, якщо горщик з квіткою буде стояти на самому світлому місці в приміщенні. Так пеларгонія краще південні напрямки вікон. Пеларгонії не страшні прямі сонячні промені, лише в період літніх днів притените рослина від занадто спекотного літнього сонця. Крім того, недолік сонячного світла згубно позначається на королівської герані: стовбур герані витягується і деформується, коренева система рослини схильна до загнивання.

Рассказать о статье