Скільки сухого корму потрібно собаці?

Ноябрь 13, 2019

Всі, хто більш-менш стежить за харчуванням свого домашнього вихованця, прекрасно знають, що, як і для людей, для собак існують певні добові норми кількості їжі. Для простоти їх розрахунку використовується вага продуктів, однак далеко не всі в курсі, що при переході на сухий корм слід коригувати кількість їжі, так як його склад і енергетична цінність відрізняються від натуральних продуктів. Для всіх, хто тільки планує здійснити такий перехід чи лише недавно переклав пса на сухий корм, ми підготували спецматеріал, де і розповімо, скільки сухого корму потрібно собаці.

На этом сайте вы сможете купить корм для собак по выгодной цене.

Пара слів про необхідність контролю харчування

Стежити за кількістю споживаної вихованцем їжі вкрай рекомендується, якщо ви хочете, щоб він був здоровим. Справа в тому, що нестача поживних речовин безпосередньо впливає на тонус організму і настрій тварини. Так нестача їжі може привести до виснаження і ослаблення вихованця, а переїдання, до якого, до речі, собаки дуже схильні, особливо якщо мова йде про різні ласощі - до ожиріння і захворювань серця і судин.

Сухий корм в цьому плані максимально зручний, так як його не потрібно додатково готувати, а розмір порції легко розрахувати. При цьому можна бути впевненим, що ваш чотириногий друг точно отримає необхідну кількість всіх поживних речовин, особливо, якщо використовується якісний преміум або супер-преміум корм зі збалансованим складом.

Перш ніж говорити про те, скільки корму потрібно собаці, слід уточнити порядок годування. Досвідчені заводчики рекомендують привчати собак до суворого розпорядку з самого дитинства, так як це допоможе уникнути проблем з їх вихованням і здоров'ям в майбутньому.

Добову норму сухого корму для дорослого собаки (від 1 року) слід розділити на два прийоми їжі - ранковий і вечірній. При цьому миску з їжею слід виставляти в один і той же час і прибирати після годування, навіть якщо в ній залишилися недоїдені гранули.

Дещо складніше справа йде з годуванням цуценят, так як вони досить багато і часто сплять і ще тільки звикають до суворого розпорядку. До 3 місяців рекомендується годувати цуценя до 5 разів на день, при цьому можна не побоюватися того, що він буде відмовлятися від однієї з порцій - тварина цілком може бути ситим.

Далі слід почати скорочення кількості прийомів їжі на користь збільшення порції. Так з 3 до 6 місяців слід перейти на 4-разове харчування, а з піврічного віку до року - на звичний для людини розпорядок ранок-день-вечір.

Добова норма корму при цьому повинна поступово збільшуватися, так як собака буде досить швидко рости, а значить, її організму потрібно все більше і більше поживних речовин.

Скільки сухого корму потрібно собаці?

Рассказать о статье