Переваги великих стельових вентиляторів

Октябрь 28, 2019

Для створення приємного клімату в громадських і промислових будівлях зазвичай встановлюють системи кондиціонування. Але цей варіант досить витратний, неекологічних, складний в монтажі і обслуговуванні. Тому вигідною альтернативою кондиціонерів стали великі стельові вентилятори.

На этом сайте вы сможете купить вентилятор потолочный лопастной по доступной цене.

1. Витрати на покупку вентиляторів і їх експлуатацію в рази нижче, ніж витрати на кондиціонери. Це дозволяє знизити собівартість продукції.

2. Забезпечує комфортні умови праці для персоналу та відвідувачів. Як наслідок - зростання потоку клієнтів і зменшення плинності кадрів.

3. Дозволяють підтримувати оптимальний температурний режим для продуктів харчування.

4. Навіть потужні моделі вентиляторів споживають в декілька разів менше електроенергії, ніж аналогічне обладнання.

5. Легкий монтаж - немає необхідності використовувати складні механізми, як у випадку з кліматичною технікою.

6. На виробничих об'єктах стельові вентилятори вирівнюють температуру повітря в приміщенні. Таким чином вдається зменшити витрати на опалення і створити ідентичні умови зберігання для всіх стелажів з продукцією.

Геометрія, положення і розміри лопатей великого стельового вентилятора розроблені так, щоб перемішувати максимальний обсяг повітря в приміщенні. Такий вентилятор значно збільшує ефективність застосування традиційних вентиляції, кондиціонування та інших кліматичних систем.

Рассказать о статье