Що робити, якщо заколисує

Июнь 19, 2019

Оцінити вестибулярний апарат допоможе крісло Барані. Десять обертань вліво, десять обертань вправо ... Якщо після цього промахнулися повз носа - значить, вестибулярний апарат слабенький.

Купить таблетки от укачивания для детей вы можетена нашем сайте.

Встали в пробку - і відчули себе погано? Вся справа в ендолімфі - рідини внутрішнього вуха. Вона починає коливатися і дратувати вестибулярний апарат. Подобаються в бокове вікно? Тоді тим більше закачає! Через миготіння.

Вестибулярний апарат можна зміцнити. Опустіть голову в одну сторону, потім різко в іншу сторону, назад, вперед ... Найвеселіші способи тренування вестибулярного апарату - танці з кружляння, катання на велосипеді, самокаті, роликах і, звичайно, гойдалки.

Кинетоз або хвороба заколисування - у кожного п'ятого. Якщо вам має бути довга дорога, завжди беріть з собою кислі льодяники, солоні горішки, часточки лимона, апельсин або грейпфрут. На крайній випадок - таблетки. Перед поїздкою потрібно обов'язково поїсти. Підійдуть нежирний бутерброд, кисломолочні продукти і солодкий чай. Головне - виключити овочі і мінералку. У транспорті потрібно займати правильне місце: в машині - на передньому сидінні, в літаку - в районі крил, в поїзді - в середині головних вагонів, а в автобусі найнадійніший «антіукачай» - за водієм. 

Рассказать о статье