Як протистояти злому дверних замків

Июнь 5, 2019

Кожна людина без винятку схильний такої небезпеки, як злодійство і злом замків вхідних дверей, від чого можна убезпечити себе кількома дієвими способами. Так, для початку вхідні двері повинні бути обладнані міцними і надійними замковими механізмами, які мають систему антівзлом. Необхідно відзначити, що злом замків здійснюється декількома методами, з яких найпростішим вважається підбір відповідного ключа. Як правило, такого розкриття піддаються тільки старі замки з низьким рівнем секретності, від чого ремонт замків в металевих дверей стає частою причиною, по якій люди звертаються до майстрів. Також замкові механізми нерідко відкриваються за допомогою спеціальних відмичок, які підбираються під той чи інший замок. Щоб цього уникнути, потрібно встановити міцне замкове пристрій з підвищеною секретністю. Серед таких механізмів можна назвати сувальдні замки, секретність яких збільшується за допомогою спеціальних методів захисту. Наприклад, змінюється відстань між сувальдами, завдяки чому замок практично неможливо зламати.

Настоятельно рекомендуем Купить дедик на сайте dedic.store по очень "вкусной" цене.

Крім усього іншого, нерідко двері відкриваються без підбору ключа. Часто шахраї використовують метод під назвою «бампінг», коли під впливом вібрацій все елементи замкового механізму починають підстрибувати і двері вдається відкрити. Для того щоб цього уникнути виробники сучасних замкових механізмів випускають поліпшені варіант замикаючих пристроїв. Необхідно відзначити, що головною перешкодою на шляху шахраїв все ж є не замок, а самі двері, яка може оснащуватися системою антівзлома і бути виготовлена з нержавіючого та високоякісного металу. Не варто купувати дешеву вхідні двері, так як вона не зможе захистити ваше майно. Також шахраї нерідко використовують метод просвердлювання щілин в дверному полотні і замку. Якщо ж ви встановите металеві двері, то навряд чи зловмисникам вдасться просвердлити в ній діру. Щоб захистити замок від свердління, виробники дорогих замикаючих пристроїв оснащують їх броньованими накладками, якими покриваються замки в найбільш уразливих місцях.

Нерідко злому піддаються циліндрові замки, для відкривання яких досить виламати циліндр. Щоб убезпечити циліндрові замкові механізми від несанкціонованого злому виробники постачають такі замки пружними і високоякісними сердечниками. Також відкрити двері можна за допомогою перепилювання висувних ригелів замкового пристрою. В цьому випадку шахраї піддягають дверне полотно ломом, а в щілину вставляється пила і перепилювати ригелі. Але таке можливо тільки в тому випадку, якщо замок неякісний.

Рассказать о статье