ЩО ТАКЕ електрошокером І НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН?

Июль 12, 2019

У житті кожної людини, напевно, бували ситуації, коли було складно уникнути небезпеки для життя своїми силами. Не завжди нас оточують перехожі, готові допомогти відбитися від хулігана або зграї бродячих собак. Часом буває страшно заходити в темний під'їзд або їхати в ліфті з незнайомою людиною, але це те, чого ми не завжди зможемо уникнути. Тому найпростіше забезпечити свою безпеку простим пристроєм, який поміститься в будь-яку кишеню, - електрошокером.

Здесь вы сможете приобрести любой модели электрошокер гепард по выгодной цене.

Електрошокер - це цивільна зброя, принцип дії якого полягає в генерації електричного розряду, який вражає ціль.

Які основні переваги електрошокера?

вибір електрошокераКомпактность і легкість. Він не займе багато місця в сумці або кишені, його можна несподівано витягти і використовувати, не давши супротивникові можливості втекти або вибити його з рук. Звичайно, це рух теж варто заздалегідь попрактикувати, щоб уникнути казусів.

Простий в застосуванні. Для того, щоб використовувати шокер, не потрібно проходити тренінг або закінчувати курси, достатньо звичайної інструкції, яка додається до пристрою. Він не вимагає якихось особливих навичок влучності або ідеального зору, тому підходить для самооборони всіх категорій громадян.

Не потрібен дозвіл. Електрошокер вважається цивільним зброєю самооборони, тому вам не потрібен дозвіл на її носіння та застосування. Звичайно, є спеціальні встановлені рамки потужності електричного розряду, який випускає електрошокер, але небезпечну модель, яка може завдати великої шкоди, простий громадянин навряд чи зможе знайти у вільному доступі.

Відсутність летального ефекту. Звичайно, електрошокером можна налякати або змусити відступити, але вбити їм неможливо, тому можете не побоюватися, що перевищите допустимі заходи самооборони. Саме з цією метою його і винайшли, адже поліцейські в колишні часи зловживали вогнепальною зброєю через брак менш травматичного, і тепер ця проблема вирішена.

Як вибрати відповідну модель?

Зверніть свою увагу на те, що є два типи електрошокерів: контактний і стріляє. Контактний шокер застосовується на відстані витягнутої руки від нападника, щоб була можливість торкнутися його електрошокером - інакше не буде контакту і розряд не пройде. Часом це досить важко, особливо якщо наближатися до супротивника небезпечно.

робота електрошокераСтреляющій шокер працює за принципом гарпуна: він випускає довгу дріт з гачком, через яку передається розряд від електрошокера. Тут вам вже знадобиться деяка влучність, адже зарядів зазвичай буває всього 5 - краще не промахуватися зайвий раз.

Існує три класи шокеров, які мають різні можливості: перший клас повністю паралізує нападника на 5-10 хвилин, другий зупиняє напад і третій просто може налякати супротивника і обернути його у втечу. Візьміть до уваги, що від потужності шокера залежить і час розряду, яке вам потрібно почекати, перш ніж відвести шокер від противника.

Майте на увазі, що шокер - це не іграшка, і користуватися ним потрібно з великою обережністю. Звичайній людині електрошокер не завдасть серйозного шкоди, але люди із захворюваннями нервової системи, отримавши розряд струму, можуть зіткнутися з непередбачуваними наслідками для здоров'я та життя.

Рассказать о статье