Декоративна ліпнина

Декабрь 24, 2020

Ліпнина для прикраси будинку. Декоративна ліпнина: елегантна краса вашого будинку. Ліпний поліуретановий декор: переваги 

За допомогою силіконових форм для гіпсу можна створити різноманітний декор для оздоблення стін і стелі: розетки, молдинги, заглушки, фризи, кронштейни, колони, пілястри, плашки, гіпсові світильники. На відміну від поліуретану, всі декоративні елементи виліплені з використанням спеціальних форм. Ви можете замовити ліпний декор з поліуретану на https://elitedecor.com.ua/ за доступною та привабливою ціною.

Територіально концепція Сходу об'єднує території від арабських країн до Китайської імперії, тому включає досить контрастні підходи до оформлення інтер'єру будинків. Рельєф являє собою об'ємну гіпсову скульптурну композицію на площині. Залежно від співвідношення фону і різних площин зображення розрізняють наступні типи.

Гіпсова ліпнина в декорі стель ще з часів античної архітектури вважалася символом розкоші і респектабельності.

Кесон по-французьки означає ящик. В архітектурі кесон - це багатокутне поглиблення безпосередньо в стелі або зведенні арки або купола.

Сьогодні одним з незаслужено забутих, але вже відроджуються елементів декору є гіпсовий фриз.

Залежно від розташування елементів декору в приміщенні виділяють наступні основні категорії ліпного декору.

У сучасних інтер'єрах використання колон має скоріше естетичну цінність, ніж практичну необхідність. У дизайні кімнати використовуються як вироби цілком, так і їх фрагменти.

Правильно спроектований фасад - візитна картка господаря будинку. Красу та індивідуальність будь-якого архітектурного стилю створюють саме елементи зовнішньої обробки, і ліпний декор відіграє в цьому важливу роль.

Мистецтво ліплення сьогодні дуже популярно серед поціновувачів вишуканих інтер'єрів ... Його колись відкрили генії думки часів Стародавнього Єгипту.

Ліпний декор стель і стін - давня архітектурна традиція. Пройшовши через більшість стилів різних часів - бароко, ампір, модерн, рококо - ліпнина і зараз вражає своєю вишуканістю та красою.

Стиль ампір зародився у Франції в першій половині XIX століття (в епоху Наполеона I), замінивши класицизм. Створені в цей час твори архітектури прославляють військові перемоги і велич держави.

Камін - це серце будь-якої кімнати, зігріваючий і створює затишок: відблиски мерехтливого вогню і тліючого вугілля привертають погляди оточуючих. Сучасні технології дозволяють створювати каміни будь-якої форми і стилю завдяки ліпному декору.

Сучасні технології пропонують широкий вибір декоративних елементів для стелі. Ліпний декор з гіпсу - один з найвишуканіших і неповторних.

Якщо ви вирішили прикрасити стелю в квартирі ліпниною, то напевно задумалися, які плити вибрати для цього. Можна купити ліпнину з пінопласту, поліуретану та т. Д., Але гіпс - традиційний матеріал для ліпного декору.

У процесі ремонту квартири багато хто стикається з проблемами нерівностей стін і кутів, різних дефектів стелі і т. Д Один з варіантів вирішення цих проблем - установка ліпних карнизів.

Рассказать о статье

Расскажите о нас