Купівля трактора є серйозною інвестицією

Октябрь 6, 2021

Купівля трактора є серйозною інвестицією, тому співвідношення ціни і якості є одним з ключових чинників при його виборі. При цьому сьогодні ринок техніки насичений багатьма брендами, марками і моделями тракторів, що ускладнює вибір і перетворює прийняття рішення в дійсно складне завдання.

Купить необходимы запчасти для трактора вы можете в интернет-магазине d-zapchast.com.ua по очень выгодной цене.

Отже, чек-лист питань, які ви повинні задати собі, перш ніж приймати рішення про покупку.

1. Визначте завдання, для яких ви купуєте трактор

Трактор - це дійсно універсальна машина, яку можна використовувати для виконання широкого спектру завдань, тому найважливіший крок - визначити, як і де ви будете її використовувати. Це, в свою чергу, скоротить мощностной діапазон трактора і список розглянутих моделей.

2. Оцініть можливу віддачу від покупки трактора

Загальновідомо, що дешева річ далеко не завжди є найкращою і навпаки. Це висловлювання в повній мірі можна віднести і до сільськогосподарської техніки.

Крім того, було б добре врахувати і такі чинники, як доступність сервісного обслуговування і запасних частин, зобов'язання продавця, популярність бренду, яка буде впливати на вартість в разі подальшого перепродажу.

3. Зверніть увагу на тип зчеплення

Трактор з «мокрим зчепленням» обходиться дорожче, тому часто аграрії зупиняють свій вибір на «сухому» типі зчеплення, щоб зменшити фінансові вкладення.

Таким чином, якщо в перспективі планується виконання робіт, пов'язаних з постійною зміною напрямку руху, а різниця в ціні є незначною, краще зупинити вибір на тракторі з «мокрим» типом зчеплення.

4. Визначте необхідну кількість гідравлічних висновків

Багато покупців не беруть до виду цей аспект, проте він може зіграти ключову роль при подальшій експлуатації трактора. Більшість тракторів, особливо моделі середньої потужності, мають в стандартній комплектації два гідравлічних виведення і, на перший погляд, цього цілком достатньо для роботи з багатьма сільхозмашинами. Однак, з огляду на тенденції у виробництві техніки і обладнання для села, а також особливості сучасних знарядь краще мати три і більше гідровиводами.

5. Оцініть продуктивність гідравлічного насоса

Ще один пункт, про який багато хто забуває при виборі трактора. Необхідно переконатися, що продуктивність гідравлічного насоса трактора достатня для того, щоб забезпечити необхідний потік масла до приводиться сільськогосподарських машин, які ви плануєте використовувати зараз і в майбутньому.

Можна розглянути такий приклад ... При виборі трактора потужністю від 80 до 100 к.с. до можливих моделей тільки бренду New Holland відносяться T4N, T4F, TD5 і T6000, причому продуктивність основного насоса може становити від 36 до 64 л / хв. Тому необхідно ретельно оцінити перелік виконуваних трактором робіт і вибрати ту модель, яка буде оптимальною по вказаному критерію і вартості. Наприклад, якщо немає необхідності в високопродуктивної гідравліки, можна зупинити вибір на більш дешевої серії T4 або TD5. Але якщо планується великий обсяг вантажних робіт або використання трактора з машинами, які вимагають підвищених витрат на гідропривід, необхідно розглядати моделі тракторів з потужним гідравлічним насосом.

Рассказать о статье

Расскажите о нас