Окремі типи спальних ліжок

Март 14, 2021

Ліжко в спальні - це один з найважливіших предметів меблів у всьому будинку і найважливіший елемент облаштування спальні, який має великий вплив на те, як буде виглядати весь інтер'єр. Найголовніше завдання ліжка в спальні - це, звичайно ж, надати нам кращі умови для відпочинку. Великий асортимент моделей ліжок можна переглянути та замовити у Львові на офиційному сайті фабрики-виробника https://delavega.ua/lizhka-lviv за самою доступною ціною. Від обраної ліжка і матраца залежить, наскільки добре ми будемо спати і наскільки оптимістичні щоранку. Однак в нашому сьогоднішньому блозі ми будемо стосуватися не матраців, а самих ліжок для спальні. Більш докладно розповімо, які бувають ліжка для спальні і чого слід дотримуватися при остаточному виборі.

Окремі типи спальних ліжок відрізняються один від одного головним чином матеріалом, з якого виготовлений їх каркас. Відмінності між ліжками, звичайно ж, полягають ще й у тому, яка форма і які можливості мають їх каркаси.

Ліжка з меблевого щита

Перший тип спальних ліжок - це ліжка з меблевих щитів. Такі ліжка відрізняються, перш за все, простотою конструкції, завдяки якій вони прекрасно вписуються в інтер'єри, оформлені в сучасному, мінімалістському стилі. Такі ліжка характеризуються міцною структурою, довговічністю, доступністю в безлічі різних дизайнів і квітів і в той же час за набагато нижчими цінами, ніж ліжка з масиву дерева.

Вибираючи ліжко з меблевого щита, у нас є з чого вибрати. Найчастіше такі ліжка роблять з МДФ, фанери, ДВП або ДСП. Плити МДФ можуть бути різних форм, це можуть бути ламіновані, шпоновані, фольговані або покриті лаком МДФ. Більшість меблевих щитів ідеально імітують справжній масив дерева.

Ліжка з натурального дерева

Для багатьох кращий вибір не тільки при виборі меблів для спальні - це меблі з масиву дерева. У меблевих магазинах зараз можна знайти безліч моделей дерев'яних ліжок для спальні, які відрізняються гарним зовнішнім виглядом і великою елегантністю. На думку фахівців, ліжка з масиву дерева також є найміцнішими.

Такі ліжка можуть бути виготовлені з різних порід дерева. Найчастіше в магазинах можна знайти ліжка з дуба, грядки з сосни і грядки з бука. Зрозуміло, кожна з цих порід дерева має трохи інший зовнішній вигляд і трохи різні функціональні характеристики, тобто довговічність. Вибираючи дерев'яне ліжко, також слід пам'ятати, що деревина буде довго «працювати» і через кілька місяців зможе трохи змінити свій колір. Кращим якістю відрізняються дубові та букові ліжка, які неодмінно будуть прикрасою інтер'єру на довгі роки. Ліжка з деревини берези та вільхи, навпаки, мають гіршу довговічність, тому що вони відносно м'які і тому легко пошкоджуються.

м'які ліжка

Інший тип ліжок для спальні - це ліжка з оббивкою, тобто з тканинною або шкіряною оббивкою. Покриття, наприклад, гострих країв ліжка м'яким матеріалом гарантує більший комфорт і безпеку для користувачів. М'які ліжка, звичайно, теж відрізняються цікавим дизайном. Вони додають спальні більше затишку і дозволяють підкреслити кольори, використані в її оформленні. Правильно підібрані м'які ліжко, безумовно, підійде як для традиційно мебльованого, так і для сучасного інтер'єру.

Переважна більшість м'яких ліжок оснащені підголівниками, що дозволяє з комфортом почитати книгу перед сном. Підголівники, звичайно ж, теж оббиті тканиною. Вони також можуть мати іншу форму, яку ви можете вибрати відповідно до ваших потреб.

Рассказать о статье