оформлення брів

Январь 16, 2020

Як відомо, до поняття оформлення брів відноситься цілий комплекс маніпуляцій, які можна виконати як в домашніх умовах, так і звернувшись до фахівця.

На этом сайте вы сможете найти татуаж бровей выполним работу на высоком уровне и по доступной цене.

Основні процедури:

- моделювання брів;

- корекція брів;

- фарбування брів.

Процедура моделювання брів

Процедура моделювання брів полягає в доданні природним брів правильної форми і доглянутого вигляду відповідно до особливостей архітектури особи. Моделювання проводиться методом видалення зайвих волосків і формування чітко окресленої лінії брів.

На перший погляд процедура проста і не вимагає втручання фахівця. Однак, маючи багатий професійний досвід, можна стверджувати, що найчастіше самостійне моделювання призводить до незадовільних результатів. Особливо важливо, що після подібних невдалих дослідів повернути брів колишню форму і втрачений обсяг буває досить складно.

Процедура корекції брів

Але навіть професійно змодельовані брови з певною періодичністю потребують догляду і корекції. Правильний і своєчасний догляд за бровами дозволить відчувати себе впевнено і позбавить від неприємних випадкових несподіванок, які можуть статися з формою брів при самостійній корекції. Професійний підхід до питання корекції брів в салоні гарантує максимальне збереження природних ліній.

Процедура фарбування брів

Процедура фарбування брів актуальна в разі нестачі кольору натуральних брів, наявності прогалин, шрамів або асиметрії брів. Ідеально підходить для тих, хто в силу власних причин не готовий зважитися на перманентний макіяж. Ефект від процедури фарбування брів зберігається терміном до 1-1,5 місяців, після чого процедуру можна повторити.

Сучасні фарби, застосовувані в процесі фарбування брів, мають відтінки близькі до натуральних, гіпоалергенні за складом і не завдають шкоди природним брів. Однак дану процедуру також рекомендується проводити в спеціалізованому салоні.

Рассказать о статье