Помилки при будівництві будинку

Декабрь 5, 2020

Будівництво приватного будинку-досить складний і трудомісткий процес. Так, доведеться вкласти масу сил і часу, та й по грошах недешево буде, але всі ці витрати з лишком окупляться задоволенням від перебування в затишному і теплому приватному будинку.

Программа reddit upvoting bot для продвижения, купить вы можете сейчас по лучшей цене.

А щоб з жахом не усвідомлювати необхідність усунення того чи іншого дефекту, варто повчитися на помилках інших людей. Нижче наведені найбільш поширені огріхи, які допускають будівельники-ентузіасти, які вирішили власноруч звести будинок своєї мрії.

Помилка №1-невдалий вибір ділянки під будівництво

Вибираючи ділянку під будівництво, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

Наявність всіх необхідних комунікацій (якщо ви будуєте не дачу, а Будинок для постійного проживання, то цей критерій є основоположним).

Віддаленість від проїжджої частини.

Екологічний стан території.

Близькість до водойми. Занадто близько до річки будувати не варто-так, милуватися заходами, це чудово, проте занадто великий ризик підтоплення.

Рельєф місцевості. Ділянка повинна бути ідеально гладким - ніяких схилів і / або ям. Ділянка на пагорбі-теж не варіант. Мальовничий вид, що відкривається з висоти, не компенсує всіх недоліків – грунт буде сповзати вниз, а разом з нею і фундамент будинку. Відповідно, ймовірність появи тріщин і відколів досить-таки висока.

Помилка № 2-ігнорування геологічних досліджень

Ще до того, як ви займетеся установкою опалубки для фундаменту, необхідно провести всі запропоновані геологічні вишукування. В іншому випадку велика ймовірність виникнення великих проблем, вирішення яких обійдеться в кілька разів дорожче, ніж запрошення профільних фахівців.

Важливо знати рівень стояння підземних вод, показники щільності Землі і багато інших даних. Це дозволить не тільки заощадити час, але і виконати роботу набагато якісніше.

Помилка № 3-будівництво без проекту

Тільки наявність грамотно складеної проектної документації дозволяє гарантувати міцність і довговічність будови. Проектувальники підберуть оптимально відповідний тип фундаменту і конструкції саме під ваш будинок, під тип ділянки (з урахуванням особливостей його геології).

Помилка № 4-відсутність кошторису

Починаючи будівництво, необхідно чітко знати і розуміти, скільки грошей потрібно витратити. А ще краще-мати трохи більше, ніж потрібно, тому як ніхто не виключає виникнення необхідності додаткових витрат. В іншому випадку-не беріться за роботу взагалі. Краще трохи почекайте, підкопіть і потім починайте будівництво.

Наймання будівельної бригади-плюси і мінуси

Прийнявши рішення найняти будівельну бригаду, ви гарантовано убезпечите себе від всіх перерахованих вище помилок – але тільки за умови, якщо зможете залучити до виконання поставленого завдання справжніх професіоналів своєї справи. Саме такі фахівці і працюють в нашій компанії! За весь час своєї плідної роботи, ми звели не одну сотню об'єктів – починаючи з простих літніх будиночків і закінчуючи триповерховими елітними особняками.

Головний плюс роботи з професіоналами – виключення ймовірності допущення наскільки значущих помилок. Людина, яка не має належного досвіду в будівництві, при спробі зведення частого будинку самостійно, швидше за все, допустить грубі помилки, усунення яких стане в рази дорожче, ніж оплата послуг будівельної бригади.

Ще одна перевага роботи з нами – це можливість побудувати будинок під ключ. Тобто, людина в загальних рисах повідомляє нашим фахівцям, що він хоче, і вже далі дизайнери/архітектори складають проект. Після узгодження з замовником всіх нюансів, будівельна бригада приступає до поетапної роботи. Клієнт зможе спостерігати, як поетапно зводиться його будинок! Тобто, запрошуючи побудувати будинок фахівців нашої компанії, людина забуває про всі проблеми і» головний біль", пов'язаної з вирішенням всіх бюрократичних моментів. Зробив замовлення-оплатив роботу-отримав ключ! Все гранично просто і зрозуміло!

Так, доведеться заплатити-роботі професіоналів коштує грошей. Але, повірте, ви не пошкодуєте про те, що віддали гроші за будівництво будинку, в якому завжди буде панувати затишок!

Рассказать о статье