Сталеві труби та їх застосування у будівництві

Декабрь 4, 2022

Сталеві труби – завдяки специфіці виконання та різноманітності форм, видів або технічних властивостей – є одним із найпопулярніших будівельних матеріалів. Проте слід зазначити, що застосування окремих елементів визначається типами сталевих труб – кожен тип, крім універсальних переваг, має індивідуальні властивості. Ви можете замовити та купити сталеві труби на https://truba-stalnaya.com.ua за самою вигідною та достуною ціною, без накруток і переплат.

Тому тип сталевої труби та її пристосування до конкретної задачі та проекту має вирішальне значення з погляду інвестора чи особи, яка контролює будівництво. Властивості матеріалів та технологія виробництва впливають, серед іншого, на механічну міцність та високі температури, стійкість до хімічних речовин або проблему розміру діаметра.

Типи сталевих труб, що використовуються в будівельній галузі

Вироби можна поділити на три види:

● зварні сталеві труби

● безшовні сталеві труби

● ізольовані труби.

Основним вибором для більшості проектів є зварні сталеві труби, які виробляються шляхом різання, а потім формування листового металу. На фінальному етапі вони зварюються, що дає унікальні можливості адаптації труби до потреб одержувача. Діаметр матеріалу може бути як стандартизований та уточнений за загальноприйнятими розмірами, так і розрахований на конкретну реалізацію – у тому числі і для нестандартних потреб, наприклад, у розрізі пропускної спроможності. Обмеження тут складає 3200 мм, залежно від товщини стіни.

Варто звернути увагу на питання виконання труби: її зварювання чи зварювання. Припускаючи, що виробництво зварних труб засноване на прокатці листа металу або сталевої смуги у формат циліндра, стикувати край необхідно пізніше. Здійснюється за допомогою високої температури. Для цього застосовують чотири методи - зварювання (встик, внахлест, прокатку) та електрозварювання.

Незалежно від того, які сталеві труби вибере інвестор – зварні чи зварні – характерною рисою продукції є міцність з'єднання. Це відноситься і до можливого поділу зварних сталевих труб залежно від того, є вони поздовжніми або спіральними.

Безшовні труби позбавлені з'єднання, що створюється зварюванням кінців. Завдяки технології виготовлення відсутність шва робить труби рекомендованими для проектів, де вкрай важливо знизити ризик протікання. Це стосується, наприклад, струн, що містять хімічні речовини. Обмеженням безшовних труб є діаметр; з технологічних причин граничне значення становить 508 мм.

Рассказать о статье

Расскажите о нас