У чому переваги натяжної стелі

Апрель 23, 2021

Натяжні стелі. У чому переваги натяжної стелі?

Сучасний ринок матеріалів для будівництва та ремонту неможливо уявити без пластикових вікон. Не так давно вони здавалися розкішшю, ними користувалися рідко і тільки ті, хто міг собі це дозволити. Сьогодні ситуація змінилася. До Вашої уваги натяжні стелі львів за доступною і вигідною ціною. На ринку з'явилося багато пропозицій, ціни стали досить демократичними, а установка натяжних стель - рутинна процедура. Розширили сферу застосування натяжних стель. У вітальні або ванній, кухні або дитячої - стелі тепер можна зустріти практично в будь-якій кімнаті. Навіть тренажерні зали, магазини, офіси обладнані натяжними стелями. Чим можна пояснити таку популярність? У чому переваги сучасних стель перед іншими видами обробки? В першу чергу слід сказати, звичайно, про безпеку. Виготовлені з сучасних міцних матеріалів, ПВХ або тканини зі спеціальним просоченням, вони не тільки стійкі до механічних пошкоджень, за винятком ефектів ріжучих і колючих предметів, але не втрачають експлуатаційних характеристик під впливом великого навантаження. Отже, 1 кв.м. витримує 100 кг (або, наприклад, 100 літрів води).

Тому ще одна перевага натяжних стель - відмінний захист від протікання, що важливо, погодьтеся, особливо для жителів верхніх поверхів або приватних будинків, котеджів. Якщо така неприємність все-таки трапилася, вам досить буде лише злити воду з полотна, і на короткий час в кімнаті буде порядок. По-третє, протипожежні стелі, матеріал для їх виготовлення відноситься до категорії слабовозгорающіхся, що дає можливість використовувати будь-які світильники. Ще одна важлива перевага - все стелі екологічно чисті. Вибравши будь-який дизайн стелі, будь то матове полотно або стелю з зоряним небом, ви можете бути впевнені, що він відповідає всім стандартам домашнього інтер'єру. До речі про дизайн. Виробники натяжних стель пропонують найрізноманітніші забарвлення і фактури своїх виробів (від глянцевого стелі до імітації мармуру і дерева), тому вибрати на свій смак і концепцію оздоблення інтер'єру не складе труднощів. До того ж натяжна стеля може приймати будь-яку форму, на яку ви погодитеся, ще більше розширює кругозір для творчості.

Не можна не згадати одну незаперечну перевагу натяжних стель - їх установка і зняття дуже прості, не займають багато часу і уникають великої кількості сміття. До того ж стелі зручні в експлуатації, вимагають мінімального догляду, зберігаючи при цьому всі свої властивості і характеристики. На них не впливають перепади температури, і вони не вигоряють від пилу. Якщо говорити про термін служби, то підвісна стеля - довговічний дизайн, а художні роботи стель зберігають чіткість малюнка і яскраві кольори навіть через роки після установки. Окремо варто відзначити можливість установки натяжних стель у вологих приміщеннях - на кухні, у ванній або басейні. Сучасні технології дозволяють уникнути появи грибка і запобігти утворенню конденсату, тому стеля надовго збереже первісний вигляд. Не менш важливою є здатність полотна до відмінної звуко- і теплоізоляції, якої часом так не вистачає в багатоквартирних будинках! З упевненістю можна сказати, що навряд чи який-небудь інший вид стельового покриття має стільки достоїнств і переваг, скільки з них мають натяжні стелі.

Рассказать о статье