Добриво азотно-фосфорно-калійне норма внесення
Добриво препаратами, збагаченими сполуками фосфору, нашій країні потреба. Ґрунти досить бідні цим компонентом, а більшості рослин для свого розвитку потрібно досить багато. Особливо це стосується квітів та квітучих чагарників. Дізнайтеся, яке фосфорне добриво вибрати та які його види бувають. Сучасне добриво азотно-фосфорно-калійне норма внесення і інформація доступна кожному.
Також ознайомтеся з покроковими порадами експерта з влаштування газону. Фосфорні добрива відносяться до групи мінеральних добрив, які побудовані на основі сполук фосфору, які легко засвоюються рослинами. Цей інгредієнт відіграє дуже важливу роль у розвитку рослин – це будівельний компонент листя, квіток і плодів. У натуральному вигляді його немає, тому використовуються лише штучні добрива. На родючих та родючих ґрунтах з хорошою структурою його багато не потрібно. Однак для важких, глинистих і вологих субстратів добрива має набагато більше значення, оскільки з'єднання фосфору, що зустрічаються в природі, не засвоюються рослинами.
Ці види добрив мають великий вплив на якість врожаю, а не на його кількість або розмір. Однак досить висока доза фосфору збільшує ступінь засвоєння азоту, що знову ж таки виявляється у пишноті рослини. Фосфорне добриво відповідає за колір та розмір квіток. Завдяки цьому плоди мають більш красиву форму та краще забарвлення. Це також впливає на процес укорінення рослини. Також ознайомтеся з головними порадами щодо удобрення рослин.
Фосфорні добрива – види. З екологічних причин виробництво фосфорних добрив останнім часом різко скоротилося. На ринку доступні лише продукти, безпечні для ґрунту та мікроорганізмів, які не збільшують виробництво СО2. Саме тому на ринку перестали з'являтися найвідоміші досі фосфорні добрива – гранульований потрійний суперфосфат, фосфоритне борошно та томас. Гранульований потрійний суперфосфат може бути доступний на невеликих садівницьких складах, тому що його виробництво поступово обмежується.
В даний час на ринку представлені два види фосфорних добрив – малорозчинні у воді суперфосфати повільної дії та швидкодіючі, але легше розчинні у воді фосфати (амоній, сечовина та монокалій). Суперфосфат – це добриво, яке можна збагачувати іншими мінералами. Його дуже часто комбінують із магнієм або бором.