Види і особливості точкових світильників

Июль 18, 2021

Як вибрати точкові світильники?

У сучасному інтер'єрі точкові світильники стали звичайним явищем. Їх асортимент постійно зростає, надаючи величезний простір для дизайнерської фантазії. Саме великий вибір найчастіше і стає проблемою - без підготовки досить просто розгубитися. Точкове освітлення можно замовити на https://leoceramika.com/catalog/tochkove-osvitlennja_503 за самою вигідною та доступною ціною. До вашої уваги інформація про типи точкових світильників, а також основні правила по їх вибору для будинку.

Види і особливості точкових світильників

Точкові світильники розрізняють за кількома критеріями - тип монтажу, можливість регулювання і функціональні особливості.

За способом монтажу

Накладні моделі. Оптимальний варіант для звичайних поверхонь - бетонних і цегляних стін / стель. Установка їх не вимагає додаткових робіт, що впливають на косметичний стан несучої поверхні. Знадобиться лише невеликий отвір під проводку, сам же світильник монтується на спеціальну монтажну площадку, що йде в комплекті, за допомогою саморізів.

Вбудовувані. Моделі, призначені для підвісних і натяжних стель. Монтуються в несучу поверхню. Основа конструкції ховається в товщі стелі, залишаючи зовні тільки декоративну частину. Такий підхід дозволяє проводити встановлення також і в меблі, гіпсокартон, різного роду штучні ніші.

Підвісні. Невелика конструкція дозволяє виробляти монтаж на будь-яких поверхнях. Подивись виконується на невеликому декоративному кабелі.

По можливості регулювання

Поворотні. Конструкція цих точкових світильників дозволяє змінювати напрямок світлового потоку в невеликому діапазоні. При монтажі таких моделей варто подумати про додаткове посилення несучої поверхні, щоб уникнути швидкого зносу.

Статичні. Моделі з чітко спрямованим світловим потоком.

Поворотно-висувні. Хороший вибір для тих, хто любить часту зміну обстановки. Дають великі можливості щодо коригування світлових акцентів в приміщенні.

Світильники карданного типу. Являють собою конструкцію з декількох ламп з можливістю регулювання їх напрямки.

Споти. Дають найбільші можливості в створенні оригінальних акцентів. Особливо, якщо це конструкція з декількох ламп. При цьому кожен плафон можна перетворити на свою сторону, забезпечуючи підсвічування лише окремій ділянці.

Рассказать о статье