Які бувають раковини у ванну

Декабрь 15, 2020

Немає жодного санвузла або ванної кімнати без раковини. Завжди знайдеться місце для установки хоча б міні раковини. Кожен день ми вмивалися або просто миємо руки, чистимо зуби, миємо якісь предмети. Тому багатьом важливо, щоб раковина в ванну була зручною, красивою, підходила за стилем.

На сайте https://on-za.ua/sanfajans/mini-rakoviny/ представлен широкий выбор мини раковин для ванной комнаты.

Сьогодні можна купити різноманітні раковини у ванну кімнату різних форм, розмірів матеріалів і колірної гами.

Види раковин для ванної кімнати.

По виду установки раковини діляться на:

раковини з п'єдесталом до статі - від раковини "тюльпан", до п'єдесталу у вигляді паралелепіпеда або навіть спіралі, Всі комунікації заховані в п'єдестал;

раковини з напівп'єдесталом - укорочена версія п'єдесталу;

консольні - кріпляться до стіни;

підвісні, класичні - з отвором під змішувач і без нього;

накладні - раковина встановлюється поверх стільниці у ванній кімнаті,;

міні раковини - підходять для маленьких приміщень, кріпляться до стіни;

кутові;

вбудовуються - встановлюються в стільницю, можна придбати тумбу з раковиною для ванної. У тумбі можна зберігати лазневі приналежності і різні дрібниці.

За формою раковини бувають круглі, напівкруглі, квадратні, прямокутні, овальні або навіть у вигляді черепашки.

Оптимальна довжина чаші раковини - 40-70 см, ширина - 30-60 см.

Для дорослої людини розрахована зручна висота раковини від підлоги - по СНиП 3.05.01-85 від підлоги до верхньої кромки раковини в житлових і громадських будівлях і установах повинна бути від 80-85 см, можливе відхилення по висоті - 20 мм.

Матеріал, з якого виготовляють раковини.

Керамічні раковини - з порцеляни (дорожчі) або фаянсу (найпоширеніші) покриті емаллю. Прості в догляді, великий вибір моделей.

Раковини з штучного каменю - дорожче фаянсової, стильні і красиві, за характеристиками навіть краще, ніж з натурального каменю.

Скляні раковини - виготовляють з гартованого скла. Дуже ефектні, міцні, різноманітних розмірів і кольорів або прозорі, що не дряпаються.

Раковини з нержавіючої сталі - довговічні і міцні.

Також можна зустріти раковини дерев'яні та з натурального каменю. Такі раковини найбільш дорогі і розкішно виглядають при відповідному дизайні.

Як вибрати раковину для ванної, на що звернути увагу.

Якщо у вас маленька площа ванної кімнати, то вам підійдуть раковини тюльпани, міні раковини, кутові раковини. У тісних приміщеннях добре виглядатимуть раковини зі скла або фаянсу.

Для приміщень середнього розміру підійдуть раковини з тумбами, накладні і класичні.

Для великих ванних кімнат відмінно підійдуть раковини зі стільницями. Тут будуть виглядати раковини з великою, масивною чашею або двома чашами.

Купити раковину у ванну в Тольятті можна на сторінці сайту - раковини для ванної кімнати .

Величезний асортимент за оптимальними цінами. Безкоштовні консультації. Вся продукції сертифікована, від перевірених постачальників.

Рассказать о статье