Дерев'яні будинки під ключ — 7 технологій, які використовує в своїй роботі команда «Сучасні дерев'яні будинки»

Декабрь 7, 2023

Який матеріал найкраще використовувати для будівництва будинку? Звичайно, тут є багато факторів, що впливають на вирішення цього питання. Наприклад, скільки грошей ви готові витратити на реалізацію проекту? Який стиль вам найближчий?

Яким ви хочете бачити свій будинок — поверховість, розміри, особливості планування і т. д. У цій статті ми поговоримо про масив. Саме деревина є якісною, міцною та стійкою до впливу тих чи інших факторів навколишнього середовища.

У натурального масиву дуже багато переваг. Це довговічність, натуральний склад, краса та естетика зовнішнього вигляду, можливість створити проект у різних стилістичних рішеннях, тощо.

Деякі люди впевнені, що всі дерев'яні будинки виглядають однаково. Але чи це так насправді? Звичайно ж, ні. Вам варто звернути увагу на технології будівництва, що використовуються сьогодні. Це різні рішення – від класичних до ультрасучасних.

дерев'яні будинки під ключ від sddu.com.ua

Різноманітністю радує і вибір дерев'яних будівельних матеріалів. Це може бути оциліндрована колода, клеєний або профільований брус, СІП-панелі і т. д. Від виду матеріалу залежить вибір будівельної технології. І, відповідно, зовнішній вигляд та функціональні характеристики вашого майбутнього будинку.

Яку компанію вибрати, якщо вас цікавлять дерев'яні будинки під ключ

Ми радимо звернутись до послуг команди «Сучасні дерев'яні будинки». Тут працюють першокласні фахівці, які ніколи не підведуть та не розчарують свого клієнта! Ми раді запропонувати вам свої послуги з проектування, будівництва та організації внутрішнього простору у будинках.

Також, наша команда займається ландшафтним дизайном та проектуванням. Це означає, що компанія "Сучасні дерев'яні будинки" виконує всі цикли робіт і готова запропонувати вам дерев'яні будинки під ключ. Кожен, хто звернувся до нас, залишився задоволеним результатами співпраці на сто відсотків!

Які будівельні технології (з урахуванням дерев'яних матеріалів) ми використовуємо? Зазначимо такі:

  1. Фахверк.

  2. Будинки з оциліндрованої колоди.

  3. Будинки із профільованого бруса.

  4. На основі дикого зрубу.

  5. Відповідно до канадської технології.

  6. Huf Haus.

  7. Купольна технологія (сферичні будинки).

Щоб детальніше дізнатися про наші проекти та умови співпраці, пропонуємо вивчити сторінки офіційного сайту. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію та зв'яжіться з нашим менеджером для отримання консультаційних послуг.

Рассказать о статье