Грилі OFYR: об’єднання функціональності та привабливості

Январь 6, 2023

Якщо бажаєте вдосконалити якість приготування смачних страв на відкритому вогнищі, то продукція бренду OFYR стане надійним помічником у виконанні цього завдання. Нідерландські грилі розроблені з урахуванням потреб сучасної людини. Їх можна встановлювати на ділянках заміських будинків або терасах ресторанів, на будь-якому відкритому просторі.

Продумана конструкція для якісного гриллінгу

Нідерландський виробник ретельно продумав форму своєї продукції, щоб вона давала користувачам низку вигідних переваг:

  • приготування декількох страв – на пласкій широкій поверхні гриля достатньо місця, щоб розташувати безліч інгредієнтів;
  • обсмажування до потрібного ступеня – чим ближче до центру конструкції, тим вища температура, що дозволяє регулювати інтенсивність приготування;
  • тривала інтенсивна експлуатація – робоча поверхня виготовлена з термостійкої сталі, яка витримує постійні температурні перепади;
  • компактні розміри – гриль не займає багато місця, а при необхідності його можна швидко розібрати;
  • привабливий дизайн – дерев’яна підставка та плавність ліній дозволяють гармонійно вписати гриль до будь-якого екстер’єру.

Дров’яний гриль

Щоб придбати сучасний гриль OFYR високої якості у оригінальному виконанні, рекомендуємо звернутись до інтернет-магазину Grill Shop. У ньому представлена продукція від нідерландського виробника та безліч додаткового обладнання до неї. Можна знайти все, що потрібно для гриллінгу на власній придомовій ділянці або у ресторані.

Універсальні можливості використання

Функціональні можливості грилів OFYR задовольняють потреби всіх споживачів. Ви можете придбати цю продукцію, якщо бажаєте дивувати друзів та родичів, які приходять до вас у гості на барбекю. Також вона стане у нагоді власникам ресторанів, які хочуть доповнити меню смачними та якісними стравами, приготованими на відкритому вогні.

Недарма нідерландські грилі OFYR встановлюють у себе мішленівські ресторани. Вони стануть тим інструментом, який привабить до закладу більшу кількість відвідувачів. Гриль утворює навколо себе теплове коло діаметром до чотирьох метрів, тому взимку можна безпечно знаходитись біля нього та зігріватись.

Додатковою перевагою стає простота використання грилю. Не треба бути видатним шеф-кухарем, аби готувати вишукані страви. Після використання достатньо протерти поверхню вологою серветкою, ніякого специфічного догляду не потребується. Знайдіть свій гриль в магазині Grill Shop.

 

 

 

Рассказать о статье