Види бітумної черепиці

Октябрь 5, 2020

Ваша дах може бути однією з найбільших інвестицій, яку ви робите в своєму будинку, і з такою великою кількістю типів і стилів ви можете знайти черепицю на будь-який бюджет. Дахи є ключовою і часто недооцінюють частиною зовнішнього вигляду будинку. Вони можуть становити до 40% привабливості бордюрів, тому важливо враховувати стиль і колір. До Вашої уваги якісна та практична бітумна черепиця Тегола доступна до замовлення за вигідною та не дорогою ціною.

стиль

Наша черепиця підходить як для сучасного, так і для історичного дизайну будинку. Шукаєте дах, яка добре поєднується з вашим будинком і доповнює те, що знаходиться у вашому районі? Почніть з пошуку схожих будинків в вашому районі і зверніть увагу на їх покрівельну черепицю. Підрядники можуть допомогти вам ідентифікувати продукти.

Види бітумної черепиці

Асфальт - найпопулярніша черепиця, тому що її можна купити, встановити і підтримувати. Вони зроблені з міцної основи зі скловолокна, покритою водостійким асфальтом і крихітних гранул мінерального покриття з керамічним покриттям.

Асфальтова черепиця, на яку ви дивитеся, потрапляє в одну з трьох основних категорій: черепиця з 3 вкладками, архітектурна та дизайнерська. Хоча ці типи в основному розрізняються за зовнішнім виглядом, деякі з них також можуть бути більш довговічними. Архітектурна черепиця, також відома як «розмірна» або «ламінатна» черепиця, виготовляється з декількох шарів асфальту, сплавлених один на одному. В результаті виходить більш багате, багатовимірне якість, трохи нагадує дерев'яну або шиферну покрівлю.

Дизайнерська черепиця, яку часто називають «преміальної» або «розкішної» черепицею, зазвичай пропонує найвищий багатовимірний дизайн, чудовий захист від атмосферних впливів і максимальну енергоефективність. Дизайнерська черепиця набуває самий реалістичний вигляд покрівельних матеріалів старого світу.

Бітумна черепиця з трьома виступами - це найпростіший вид покрівельної черепиці. Іноді їх називають «смуговий» черепицею, вони побудовані з одношарового асфальту, тому вони лежать рівно навпаки даху.

У вас плоский дах без черепиці?

Будинки в міських або посушливих районах часто мають плоскі або «пологі» даху. Компанія пропонує повну лінійку покрівельних рішень для всіх типів дахів. Зв'яжіться з вашим місцевим сертифікованим підрядником, щоб обговорити ваші конкретні потреби в ремонті або заміні.

Рассказать о статье