Як вибрати міжкімнатні двері, та на що варто звернути увагу при купівлі дверей?

Февраль 12, 2022

У кожного з нас під час ремонту виникало питання, які міжкімнатні двері обрати? Сьогодні ми розповімо з яких матеріалів виготовляють полотна для міжкімнатних дверей, та їхні особливості.

6204d63ab71d6.jpg

Матеріали з яких виготовляють міжкімнатні двері:

  • Натуральна деревина. Для виробництва використовуються різні породи дерева. Наприклад, сосна має великий попит, але вона недостатньо жорстка, тому на поверхні виробу можуть з'являтися подряпини. Двері з ясена, липи та дуба будуть більш практичними через щільну структуру, високу жорсткість і стійкість до вологи. Однак вони коштують дорожче.
  • ДСП. Пресується з тирси та сполучних матеріалів. В результаті виходять міцні та надійні плити, які використовуються для виготовлення дверей. Потім їх ламінують і покривають декоративною плівкою з візерунками під той чи інший тип деревини, щоб надати виробу привабливого зовнішнього вигляду. З недоліків можна виділити те, що цей матеріал не особливо стійкий до сильних ударів та перепадів температур, а також погано витримує підвищену вологість.
  • МДФ. Конструкція схожа на ДСП, але в даному випадку використовується дрібніша стружка. Менш стійка до вологи та деформації, тому підходить лише для сухих приміщень.
  • Скло. Міжкімнатні двері з цього матеріалу рідко вибирають для житлових приміщень, оскільки вони прозорі, що не завжди зручно. Також вони можуть бути з візерунками, кольоровими або ж матовими. Конструкції часто мають металевий або дерев'яний каркас, але можуть бути без нього. Мінімальна товщина скла - 0,5 см. Для виготовлення використовується загартоване скло або триплексний матеріал, який при пошкодженні не утворює уламків.
  • ПВХ. В основному пластикові конструкції використовуються в офісах, приватних будинках чи громадських приміщеннях, проте можуть підійти і для квартири. Такі двері відрізняються високою звуко- та теплоізоляцією, практичністю у догляді та експлуатації, а також довговічність. Вони можуть бути представлені в різних кольорах та можуть імітувати структуру дерева.

6204d6b6ea3ec.jpg

Сьогодні виробники успішно поєднують різні матеріали при виробництві міжкімнатних дверей. Наприклад, дерево, ДСП та ПВХ можуть включати скляні елементи. І навпаки, скляні панелі можуть мати дерев'яну раму. Така різноманітність дозволяє вибрати модель, що найкраще відповідає власним потребам.

Якщо у Вас виникла необхідність замінити міжкімнатні двері, і Ви не змогли визначитися, що конкретно Ви хочете – звертайтесь за консультацією до салону вікон та дверей "Файні Двері"! Допоможемо підібрати саме ті двері, що найкраще відповідатимуть Вашим потребам. 

Рассказать о статье