Джерела безперебійного живлення

Февраль 20, 2021
Медные водопроводные трубы

Щоб захистити дорогу чутливу техніку від стрибків напруги в мережі, використовуються джерела безперебійного живлення. Вони можуть зберігати працездатність обладнання кілька хвилин після відключення електроенергії. На сьогоднішній день знайшли широке застосування в офісних приміщеннях, медичних установах, комп'ютерних клубах і т.д.

Заказать ибп купить по выгодной цене на рынке.

Пристрій блоку безперебійного живлення

Головним елементом обладнання є електронна плата, яка контролює роботу бесперебойніка, і батареї акумулятора, завдяки яким він продовжує працювати при відключенні електрики. Всі елементи конструкції укладені в корпус. Всередині розміщуються панель управління, отвори для вентиляції і гнізда для під'єднання захищається техніки.

Види

Перш ніж купити ІБП, слід визначитися, який тип обладнання вам потрібен.

У конструкції лінійно-інтерактивних пристроїв типу line-interactive передбачено автоматичне регулюючий пристрій, яке стабілізує напругу і подає його до підключеній техніці. Тому обладнання цього класу може захищати техніку при скачках цього параметра в мережі в діапазоні від 160 до 300 В, не включаючи при цьому резервні акумулятори. Якщо ж відбудеться припинення подачі електроенергії, то ДБЖ може протриматися близько 20 хвилин. Завдяки високій потужності ці моделі використовуються для захисту серверів. Резервні джерела живлення відносяться до типу off-line. При стрибку напруги ці пристрої відразу переключаються на роботу від акумуляторних батарей. Найчастіше використовуються для комп'ютерів. В середньому час роботи від акумуляторних елементів складає близько 15 хвилин - цього цілком достатньо, щоб зберегти всі дані і коректно вимкнути техніку. Пристрої з подвійним перетворенням типу on-line в конструкції мають інвертор, який перетворює вхідну напругу, і на виході виходить ток з ідеальними характеристиками. Це найбільш точний вид безперебійників, так як при переході з харчування від електромережі на резерв підключена техніка не відчуває ніяких стрибків і збоїв в роботі.

Рассказать о статье