​Каміни та камінні вставки - Kawmet

Декабрь 13, 2022
Водопроводные трубы ПВХ

Опалення будинку - дуже важливе питання. Вся система опалення має бути безпечною та ефективною. У нашій пропозиції Ви знайдете не тільки якісні камінні вставки, а й стильні кухні та камінні топки, які додадуть шарму інтер'єру і внесуть особливу атмосферу.

Рішення купити сучасну дров'яну піч безпосередньо від виробника має багато позитивних наслідків. По-перше, дров'яні печі Kawmet Україна є ідеальним джерелом тепла і використовувалися для обігріву житла протягом століть. По-друге, піч на дровах вписується в будь-який інтер'єр і створює затишну, романтичну атмосферу. І, нарешті, сучасні дров'яні печі є сучасними, високоефективними та безпечними у використанні, а їх надійна служба триває роками. МагазинКаміни і печі КауметЗ кожним роком все більшої популярності набувають каміни з більш тривалим часом горіння. Все більше людей звертаються з проханням встановити дров'яні печі. Печі на дровах користуються популярністю, оскільки є енергозберігаючими, екологічно чистими, економлять кошти на рахунках за опалення та виглядають стильно і вишукано.

Камінні вставки Kawmet

Камінна вставка використовується в більшості будинків, що стоять окремо. Крім усього іншого, вставка Kawmet дає можливість обігріти інтер'єр, але також привносить в будинок особливу атмосферу. Вставка - це закрите вогнище зі скляними дверцятами, завдяки чому добре видно приємне полум'я. Для того, щоб камінна вставка прослужила якомога довше, в її конструкції використовуються високоякісні матеріали, стійкі до впливу високих температур.

Печі на дровах

Димохідні печі, або народні "кози", і сьогодні використовуються як в котеджах, так і в приватних будинках. Печі цього типу є хорошою альтернативою традиційним камінам зі вставками. Їх великою перевагою є те, що вони легко монтуються, без необхідності кладки. Важливо, що в наші дні дров'яні печі можна вдало інтегрувати в будь-який дизайн інтер'єру, так що вони навіть стають декоративною особливістю вітальні. Різноманітність стилів означає, що вони вписуються як в більш сільські інтер'єри, так і в сучасні стилі. Ми пропонуємо як окремо стоячі каміни, так і каміни, оброблені красивими кахлями.

Крім вставок, плит або камінних топок, Kawmet пропонує цілий ряд аксесуарів для камінів і плит, які полегшують їх використання.

Рассказать о статье