Комфорт в дрібницях: вибираємо сидіння для унітазу

Август 28, 2019
Замена труб в квартире

У комфорті дрібниць не буває. Якому сидіння для унітазу віддати перевагу? І про які його характеристики не слід забувати, коли Ви йдете за покупкою?

На сайте нашей компании представлен комплект подвесной унитаз, купить его вы можете по доступной цене.

В першу чергу, визначимося, з яких матеріалів їх роблять.

Пластик . Приваблює своєю дешевизною, але на ньому швидко з'являються подряпини.

В одному ряду з цим матеріалом варто дюропласт , зовні схожий на кераміку, проте на відміну від пластику він має тверду поверхню, стійку до пошкоджень. Чи не шкідливі також для нього слабкі кислоти і ультрафіолет. З мінусів - за міцність і довговічність доведеться заплатити дорожче.

Найбільш бюджетний варіант - фанера . Чимало зусиль доведеться докласти, щоб зламати таке сидіння, правда, і своїм дизайном впишеться воно далеко не в кожен санвузол.

Досить привабливими бувають і дерев'яні сидіння . Однак є нюанс, в якому вони програють пластиковим конкурентам: через свого чималої ваги такі сидіння швидко ризикують стати причиною тріщин в унітазі.

Форма: традиція чи ексклюзив?

На різноманітності матеріалів вибір не закінчується: ще одна характеристика - форма. Найчастіше більшість віддають свій голос «за традицію» - овальне сидіння. Сьогодні ж світ сантехніки сповнений і прямокутними, і рубаними формами. Як ексклюзивної альтернативи - оригінальний дизайн, де виробник дає волю фантазії, пропонуючи покупцеві сидіння у формі гітари, жаб, музичних інструментів.

Кольорове розмаїття

Зібралися купувати сидіння для унітазу, ще раз погляньте на свій туалет. Якщо Ви вже визначилися з кольоровим оформленням, подумайте, чи не буде новий елемент вносити дисгармонію в простір. Так, дизайнери радять не переборщувати з кількістю квітів: в приміщенні їх повинно бути не більше трьох. Не знаєте, на якому варіанті зупинитися? Можна віддати перевагу традиційному білому, який впишеться практично в будь-який інтер'єр. Універсальним кольором також вважається і чорний.

Гарантії довговічності і чистоти

Жорсткість. Запорукою довговічності сидіння буде матеріал, з якого він зроблений, - переважно тверді пластмаси. Напівтверді сидіння більш зручні, але термін служби у них закоротка.

Гладкість поверхні. У виїмках і тріщинах активно розмножуються шкідливі бактерії. Убезпечать Вас від цієї проблеми і сидіння зі спеціальними антибактеріальними покриттями.

аксесуари зручності

Ще більш комфортним Ваше перебування в туалеті зроблять такі дрібниці, як мікроліфт, плавно і безшумно опускає кришку, і система підігріву сидіння. До речі, багато сучасних моделей унітазів вже спочатку оснащені мікроліфтом, який не тільки позбавляє власників будинку від дратівної звуку закриття кришки, але і захищає сантехніку від небажаних пошкоджень. Докупити його можна і окремо.

Рішення дитячої проблеми

Якщо в будинку є маленькі діти, непоганим варіантом буде сидіння з проміжним вкладишем меншого розміру . Така модель зручна тим, що дитяче сидіння можна просто відкинути наверх.

Комфортними для малюків будуть анатомічні сидіння , зроблені за принципом звичайного горщика.

Їх переваги :

Виступ спереду і спинка-підтримка ззаду. На такому унітазі навіть найменші відчувають себе впевнено.

Поверхня з м'якої гуми дозволяє не зісковзнути дитині з унітазу.

До того ж сидіння має прогумоване підставу і спеціальні фіксатори, які міцно закріплюють його на унітазах різних форм і розмірів.

Непоганий варіант для дороги переносне складне сидіння.

плюси:

У складеному вигляді займає небагато місця.

Швидко розкладається і кріпиться на унітазі за допомогою фіксаторів.

Переносну накладку можна підігнати під розміри і форми різних унітазів.

Дитина не контактує з поверхнею унітазу.

Окремі моделі продаються разом з контейнером, в яких складене сидіння переноситься, а також одночасно миється.

Ще одна домашня альтернатива туалетного аксесуара для самих маленьких - сидіння-приставка до унітазу . Закріплюється воно на стійкій опорі.

Плюси:

Конструкція має сходинку і поручні, які допомагають дитині без допомоги дорослих забиратися на унітаз і злазити з нього.

Повністю виключає контакт малюка з унітазом.

Займає мало місця в складеному вигляді.

Сходинку-підніжку можна регулювати по висоті. До того ж її можна використовувати, коли дитині потрібно помити руки в раковині.

Сидіння оснащене виступом-захистом від бризок, що дуже важливо, так як холодні краплі можуть неабияк налякати дитину.

Загальні вимоги до дитячого сидіння

Швидкість, легкість і надійність в установці дитячого сидіння - ось, на що слід звернути пильну увагу. Вибираючи цей аксесуар, краще віддайте перевагу моделям з гумовими насадками, які не будуть зісковзувати з унітазу. До того ж чим менше щілин, тим сидіння простіше мити.

До слова, вже перед покупкою сидіння для унітазу буде непогано визначитися, якими характеристиками має володіти нове придбання. Вирішіть для себе, чи готові Ви платити за додаткові елементи - мікроліфт і підігрів. Чи не помилитися з параметрами, Вам допоможе заздалегідь підготовлений шаблон сидіння: запишіть його габарити і відстань між кріпильними отворами. Ідеальне сидіння має трохи виступати за краї унітазу. І ще при покупці сидіння будьте гранично уважні: воно повинно бути без тріщин і нерівностей.

Рассказать о статье

Расскажите о нас