Як облаштувати свій гараж?

Декабрь 8, 2021
Виды пластиковых труб

Заберіть безлад та звільніть місце в гаражі для сімейного автомобіля, використовуючи гаражні шафи, гаражні гаки та інші гаражні системи зберігання. Використовуйте цей посібник, щоб знайти рішення та ідеї для зберігання в гаражі.

Системи зберігання у гаражі

Якщо ви шукаєте повний, підходящий, що складається з декількох частин набір для свого гаража, стелажі гаражні купити - гарна ідея, яка може підійти вам. З деякими системами, які можуть похвалитися десятками гаражні шафи, ці системи зберігання здатні вмістити стільки, що майже все у вашому гаражі матиме своє місце.

Системи поставляються безкоштовно та вимагають часткового або повного складання. Деякі елементи, наприклад шафи, вимагають від вас кріплення на стінах гаража, але всі вони мають модульну конструкцію, тому ви можете розмістити елементи на свій розсуд. В результаті ви отримаєте саме ту компоновку, яку ви хочете. Ви також можете легко змінити, зберігаючи при цьому більшу частину площі вашого гаража вільної від безладу.

Стелажі для гаража

Гаражні стелажі використовують вертикальний простір, що не використовується, і допомагають прибрати предмети, що зберігаються, з підлоги. Вертикальне зберігання предметів може заощадити багато цінної площі, збільшити загальну місткість вашого гаража та забезпечити більш безпечну та продуктивну робочу зону. Ще можна спорудити полиці своїми руками із габаритного бруса та фанери. Або ви можете вибрати один з таких варіантів установки:

Настінні стелажі: ви можете придбати міцні стелажі з дроту, розроблені спеціально для гаража. Більшість настінних полиць розраховані на витримку до 100 фунтів на погонний фут полиці. Деякі системи мають пластикове покриття, яке захищає стелажі від іноді суворих гаражних умов та запобігає іржі та корозії. Відкрита дротяна конструкція полиць дозволяє повітря циркулювати навколо ваших предметів, що зберігаються, і допомагає зменшити кількість цвілі і грибка у вологому кліматі.

Інший варіант – використовувати важкі металеві кронштейни для стелажів, прикріплені до ваших стін, для підтримки габаритних дерев'яних полиць, деревоволокнистих плит середньої щільності (МДФ) або фанерних полиць.

Стелажі: окремі полиці доступні з дерева, дроту і пластмаси. Ці блоки дають вам можливість розміщувати полиці далеко від стін або інших опорних конструкцій у гаражі. Стратегічно розміщений набір стелажів, що окремо стоять, може створити спеціальний простір для пральні або магазину. Деякі агрегати доступні з колесами, що фіксуються, тому ви можете легко переміщати весь агрегат, а потім надійно зафіксувати його на місці.

Рассказать о статье