Як вибрати кращий рюкзак для подорожей?

Сентябрь 15, 2020
МЕЖГОСУДАРСТВЕННЫЙ СТАНДАРТ

Для подорожей, поїздок, спортивного і просто туризму багато людей вважають за краще вибирати практичний аксесуар. Заплічних рюкзак - це ідеальне рішення для перенесення великої кількості речей. При виборі варто орієнтуватися на обсяг, розмір, можливість перенесення в руках і на ряд інших особливостей.

Большой выбор рюкзаков, сумок, вы увидите в магазине podium.ua вас удивят приятные цены для оптовых закупок.

Основні вимоги до туристичних рюкзаків

Як для тривалих, так і коротких подорожей необхідно вибирати високоякісні рюкзаки від перевірених брендів. Відірвана лямка або ручка для рук можуть стати приводом для зіпсованого відпочинку, також слід орієнтуватися на конструкцію.

Параметри рюкзаків для туризму:

Міцні металеві блискавки або клапан з ременями. Оскільки планується носіння великої кількості речей, слід вибирати моделі з максимально широкими ременями і міцною фурнітурою. Такі ж вимоги до бігунка аксесуарів.

Укріплення додатковими стропами лямки. Багато виробників зміцнюють нижню частину лямок, також вставляють смугу міцної тканини у верхнього підстави.

Водовідштовхувальний синтетичний матеріал. Текстильні, бавовняні і шкіряні рюкзаки недостатньо міцні і здатні вбирати вологу. Тому варто зупинитися на виборі виробів з поліестеру, кинувся, нейлону, неопрену.

Анатомічна конструкція. Лямки в рюкзаках великого об'єму розширені, з м'якими внутрішніми вставками і вентильованої поверхнею. Для моделей з об'ємом до 40 л оптимальна спинка з ергономічними виступами. Для виробів більшого обсягу необхідні поясні кріплення або в області грудей.

Зручна організація. Це окремий пункт, який кожен вибирає для себе самостійно. Але багато спеціалізовані туристичні рюкзаки мають велику кількість зовнішніх і внутрішніх кишень для предметів різних розмірів. Цей пункт можна опустити, якщо планується наявність додаткового аксесуара або внутрішнього органайзера.

Якщо вся поїздка або похід планується з використанням одного аксесуара, слід також приділяти увагу деталям: можливості трансформації в сумку, наявності зовнішніх кріпильних елементів для підвісок, типу відкривання, матеріалу внутрішньої підкладки та іншого.

Великі туристичні рюкзаки

Класичний туристичний рюкзак має витягнуту форму, висота від 55 см. Для зміцнення таких моделей найчастіше використовують бічні ремені, для зручності складання речей система відкривання як у дорожньої сумки . Трансформери мають бічну ручку для перенесення, їх можна використовувати як для туризму, так і в якості дорожньої сумки.

Для подібних рюкзаків у виробництві застосовують найміцніші матеріали: кинувся або поліестер від 1200D. Аксесуари розраховані на тривале використання, тканини не схильні до деформації при механічних впливах, вологи або підвищеній температурі. Багато моделей розраховані для чоловіків, для жінок розроблені більш компактні варіанти зі зменшеним об'ємом і на блискавки.

Рюкзаки для ручної поклажі в літаках

Для мандрівників в літаках розроблені спеціальні моделі, які можна не здавати в багажне відділення. Вони оптимально підходять за розмірами для більшої частини авіакомпаній, рюкзаки виробника Pacsafe мають захист від крадіжок (спеціальні замки для бігунків). Сама тканина захищена від порізів, не здатна до розтягування і мінімізована деформація. Їх можна сміливо вибирати для ділових поїздок, а також використовувати в межах міста. Для виготовлення також застосовують міцні матеріали та металеву фурнітуру.

Міські рюкзаки для подорожей

Багато міські рюкзаки великих розмірів також оптимізовані для подорожей. У них є органайзери для дрібних предметів, кілька відділів, кишені і приховані кишеньки, анатомічна підвісна система. Моделі доповнюють виходом для USB і захисним відсіком для гаджета 15-17 дюймів. Максимальний комфорт під час носіння забезпечує правильний розподіл навантаження за рахунок анатомічної спинки і широких лямок. Оптимальні для ділових людей, які часто подорожують на літаках і звикли носити з собою гаджети.

Адаптація простого рюкзака для подорожей

Прості рюкзаки з міцних матеріалів можна адаптувати для подорожей за допомогою органайзеров. Аксесуари повинні бути великого обсягу (більш 20 л) з укріпленим підставою і місткими відділеннями. Всередину можна помістити відкриті органайзери або дрібні аксесуари (сумочки, мішки, косметички, папки). Місткість зменшиться, але всі речі можна буде розкласти з комфортом.

Також можна використовувати карабіни для кріплення до зовнішньої частини рюкзака додаткових аксесуарів. Наприклад, компактну сумку для фотоапарата можна закріпити на лямках, а пляшку з водою на зовнішній частині бічних ременів. Міські рюкзаки оптимальні тільки для перельотів, для туристичних виходів зі спальниками необхідно заздалегідь вибирати аксесуар великого обсягу.

Рассказать о статье

Расскажите о нас