Як здійснюється охорона будівельних майданчиків

Сентябрь 27, 2022

Будівельні об’єкти повинні бути надійно захищені. Адже нерідко на них проникають злочинці з ціллю викрасти будівельні матеріали та техніку. Зокрема, на майданчиках можуть залишатися запаси матеріалів, обладнання, вантажопідйомних механізмів, землерийних засобів, вагончиків, електроінструменту, спецодягу. Крім того, такі матеріали, як пінопласт, пінополістирол, рубемаст можуть легко зайнятися та спричинити пожежу.

Щоб цього не сталося, потрібно вирішити проблему охорони будмайданчиків. Зокрема, ви можете звернутися в приватні охоронні фірми https://peresvit.kiev.ua/uk, які займаються розробкою варіантів охорони об’єктів та встановленням необхідних технічних засобів.

Що потрібно знати про охорону?

Розкрадання та псування майна можливо як на великих будівельних об’єктах, так і маленьких майданчиках. І тут важлива цілодобова охорона, яку забезпечують спеціальні охоронні компанії. Щоб передати майданчик під охорону, потрібно виконати наступне:

  • всі будівельні матеріали, обладнання та конструкції повинні бути правильно розміщені, відповідно до інструкцій, які надають охоронні компанії;
  • на ніч потрібно закривати на замки склади, побутовки та майстерні;
  • територія будівництва повинна бути захищена суцільним парканом, також потрібно передбачити ворота для пропуску техніки;
  • в темний час територія майданчика повинна освітлюватись.

Безпеку на будівельному об’єкті може забезпечити охоронна компанія. Так, якщо вам потрібна пультова охорона в Києві https://peresvit.kiev.ua/uk/pultova-oxorona, фізична охорона чи відеоспостереження, ви можете звернутися до професіоналів.

Як відбувається організація охорони?

Спочатку спеціалісти охоронної компанії перевіряють об’єкт та визначають, наскільки він вразливий. Потрібно виявити всі недоліки та вирішити, як їх усунути. Далі необхідно скласти проект, за яким і відбуватиметься встановлення охоронних установок.

На будмайданчиках повинні бути:

  • контрольно-пропускний пункт;
  • групи патрулювання, особливо в нічний час;
  • загорожі, щоб уникнути незаконних проникнень;
  • відеонагляд та датчики руху.

Охоронні рішення підбираються в залежності від виду об’єкта та його особливостей. Зокрема, можливо, потрібно буде встановити датчики проти пожежі, обрати замки та організувати фізичну охорону. Це все вирішується спеціалістами лише після повного огляду будівельного майданчика.

 

6330960a37f34.jpg

Рассказать о статье

Расскажите о нас