Робимо ремонт в маленькій ванній кімнаті

Июнь 21, 2019

Коли доводиться робити ремонт у ванній, головна проблема виникає при пошуку рішення для маленької ванної комнати.В наших стандартних квартирах часто під санвузли відведені приміщення невеликих розмірів, тому тема даної статті є актуальною для більшості населення. Суть проблеми в тому, що в цьому маленькому куточку необхідно вмістити безліч необхідних для нас речей - крім ванни або душової кабінки, тут потрібен часом і унітаз, і тумбочка для раковини, полички, вішалки та інше. Однак все це повинно бути розміщено так, щоб ще і вільний простір було, адже в тісному ванною перебувати буде не зовсім комфортно.

Придбати квіток на поїзд стало набагато простіше, купити онлайн залізничні квитки без черги на нашому сайті.

Без хитрості ремонт не перемогти

Без професійних знань, своїми силами правильно розподілити вільний простір у ванній кімнаті дається не кожному. Тут хоча б визначитися з чого ж почати. Ось з цієї причини перед ремонтом в маленькій ванній потрібно зрозуміти, як зробити все красиво, практично і комфортно. А щоб це зрозуміти, необхідно знати спеціальні прийоми, за допомогою яких ваш ремонт можна не тільки полегшити, але і перетворити процес на справжнє задоволення. Для початку варто звернути увагу на розташування стояків і розведення комунікацій холодної та гарячої води - саме від їх локації буде залежати майбутня планування. У найбільш невигідному становищі тут може виявитися унітаз, оскільки він прив'язаний до каналізаційного стоку. Найчастіше при ремонті ця частина маскується під короб, але виглядає це не дуже естетично. Під короб краще помістити бачок, а то і зовсім зайнятися переплануванням. За рахунок правильної установки сантехніки можна вже значно заощадити дорогоцінний вільний простір. Завдяки величезному вибору сантехніки на сьогоднішній день можливість втілити безліч рішень на практиці. Прикладом може виступати розміщення на одній перегородці раковини і унітазу, що допомагає звільнити частину площі. Спосіб кріплення унітазу з глибоким змивом безпосередньо на стіну взагалі кардинально вирішує питання з плануванням. Судячи тільки за цими даними можна віднести ремонт в маленькій ванній до вельми цікавої роботи. Подальше поділ простору можна здійснювати за допомогою різних перегородок. Таким чином, можна розділити раковину і ванну, а також і поєднувати ванну і душову кабіну тощо. При ремонті в малій за площею ванній кімнаті важливим є і грамотний монтаж труб. Так, здійснивши монтаж трубопроводів через цоколі, що примикають до стін, можна істотно скоротити трудомісткість і час на ремонт в ній. Додатковим плюсом тут є можливість обробки записаних файлів на різний лад. Наприклад, на цьому етапі ремонту в малогабаритній ванній цоколі облицьовують плиткою або обклеюють вологостійкими шпалерами, також застосовують обробку деревом, просоченим особливим водостійким складом. Підлоги з електрообігрівом в ванних кімнатах сьогодні дуже популярні. З його допомогою ванна стає набагато комфортніше. Додатковим плюсом тут є можливість обробки записаних файлів на різний лад. Наприклад, на цьому етапі ремонту в малогабаритній ванній цоколі облицьовують плиткою або обклеюють вологостійкими шпалерами, також застосовують обробку деревом, просоченим особливим водостійким складом. Підлоги з електрообігрівом в ванних кімнатах сьогодні дуже популярні. З його допомогою ванна стає набагато комфортніше. Додатковим плюсом тут є можливість обробки записаних файлів на різний лад. Наприклад, на цьому етапі ремонту в малогабаритній ванній цоколі облицьовують плиткою або обклеюють вологостійкими шпалерами, також застосовують обробку деревом, просоченим особливим водостійким складом. Підлоги з електрообігрівом в ванних кімнатах сьогодні дуже популярні. З його допомогою ванна стає набагато комфортніше.

правильне зонування

На рахунок зонування простору, то воно необхідне часом навіть в такій маленькій кімнатці як ваша ванна. Роздільником може бути і вузька шафа, розміщений між умивальником і унітазом. Шафа може мати різні конфігурації, якісь висувні секції. Для комфорту використання шафи як роздільник відстань між ним і унітазом не повинно бути менше 25 см. Вільні кути потрібно також використовувати з розумом. Сьогодні існує багато елементів меблів для ванних кімнат, яку можна розмістити в кутку. Також не є дивиною і кутова ванна. Пральну машину теж можна поставити в кут, а над нею розташувати кутовий пенал для зберігання різних дрібниць. При нестачі місця для ванни або бажанні трохи розвантажити простір рекомендовано все ж встановити кутову душову кабінку. У дуже тісних приміщеннях це найбільш оптимальний варіант облаштування душа. До того ж прозорі двері візуально зроблять простір ширше. Деякі ванні мають воістину мініатюрні розміри, в цьому випадку від піддону кабінки зовсім відмовляються і обладнають підлогу для стоку води, а душ має тільки одну перегородку для захисту від бризок води предметів інтер'єру. Трапляється, що при ремонті в невеликій ванній кімнаті деякі використовують велику кількість сантехніки. Однак розмістити її всю традиційним способом однозначно не вийде - не поміститься. Значить потрібно шукати якісь нестандартні рішення. Для прикладу - встановити обладнання під іншим кутом. Ця маленька хитрість допоможе зробити доступ вільним до всієї сантехніці, призначеної для установки у ванній. Знову ж, збільшити містку здатність малої ванній допоможе раціональна організація вільної площі. Припустимо, можна придбати умивальник з акрилу - його шарнірні кріплення дозволяють повертати його в сторони в залежності від необхідності, і тим самим забезпечувати вільне місце там, де воно необхідне. А також ванну можна поєднати з душем, такі компромісні рішення сьогодні втілені багатьма виробниками ванн і дуже популярні.

гармонія

Щоб всі предмети ванній виглядали гармонійно бажано облицювати стіни і цоколь однаковим оздоблювальним матеріалом. Щоб правильно вибрати колірне оформлення покриттів, варто керуватися старим добрим законом: світлопрозорі елементи, світла плитка візуально розширюють простір, а темніші звужують. Професіонали радять зупинити свій вибір на матовому плитці для ванної, відмовитися від дуже яскравих кольорів і великої забарвлення на плитці. Хочете чергову хитрість? Плитка викладена по діагоналі також візуально збільшує простір ванної кімнати. Відносно освітлення краще скористатися порадою майстрів і розташувати світильники ближче до дзеркала для ефекту віддзеркалення, який також створить ілюзію вільного простору.

Про меблів

Меблі, підбирати для малогабаритної ванної кімнатиповинна бути максимально функціональною. Наприклад, знизу умивальника найрозумніше помістити шафка або комод, а над ним - дзеркало з поличками. Потрібно завжди пам'ятати, що дзеркала здатні значно збільшити простір, тому у ванній малих розмірів без дзеркала ніяк. Деякі роблять і стелю дзеркальним, однак, ця ідея припаде до смаку не кожному, потрібно враховувати особливості користування ванною всією сім'єю. Пральну машинку можна заховати під стільницю, на якій розмістяться полички або кошики для білизни. Меблі для ванних кімнат скромних габаритів повинна бути однотонною і світлої - це допоможе «полегшити» перенасичений інтер'єр. Роблячи висновки, можна сказати, що ремонт в малогабаритній ванній хоч і дуже копітка, але вельми цікава і творча робота. Звичайно, вона складніше, ніж оновлення ванній звичайних розмірів.

Рассказать о статье