​Як вигідно продати пшеницю в Україні?

Май 23, 2022

Пшениця є основною хлібною культурою та має високу поживну цінність для організму людини та різних видів тварин. Вона містить 60-80% вуглеводів, 7-20% білка, багато ферментів у РР, вітаміни групи В (В1, В2, В6) та провітамін А і часто використовується як корм для тварин. Вигідно продати пшеницю можна на сайті <a href="https://agronizer.ua/ru/selkhozprodukciya/pshenica/">https://agronizer.ua/ru/selkhozprodukciya/pshenica/</a> прямо зараз.

Пшениця є найбільш широко вирощуваною культурою, і її значення у сільському господарстві важко переоцінити. Більшість пшениці України експортується в інші країни, які хочуть купити пшеницю.

В Україні вирощується пшениця на фермах всіх розмірів майже у всіх областях. Проте найвищі врожаї переважно у Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях. Виробники цих регіонах просувають продаж пшениці навалом переважно через різні джерела.

Внутрішній ринок України споживає близько 50% виробленої пшениці. Основними покупцями пшениці є борошномельні компанії, у тому числі виробники кормів. Ці компанії закуповують пшеницю протягом усього року, але практично не впливають на цінову політику, оскільки більшість виробленої пшениці йде експорту. Тому, зазвичай, різні виробники пропонують свій урожай під оголошенням "Україна продає пшеницю на експорт".

Як купити українську пшеницю за найнижчою ціною

І виробники, і покупці зацікавлені у найвигідніших угодах, але це часто призводить до проблем. Щоб купувати та продавати українську пшеницю за найкращою ціною, необхідно регулярно та протягом достатнього періоду часу проводити моніторинг ринку. Ціни на пшеницю нестабільні і знайти вигідні пропозиції нелегко.

Крім того, урожай має відповідати певним вимогам до якості, що є ще однією проблемою для виробників. Вимоги покупців, такі як необхідна кількість та сорт, також мають бути виконані.

Сільськогосподарський портал Agronaiser регулярно відстежує ціни на пшеницю в Україні та пропонує ряд інструментів, які допомагають покупцям та виробникам економити час та укладати взаємовигідні угоди.

Як я можу дізнатися ціну на пшеницю?

Портал Agronaiser дозволяє легко відслідковувати коливання цін на пшеницю на вашому особистому рахунку. Відображатимуться лише ті товари, які ви придбали, із зазначенням відповідної ціни для потрібного регіону. Коли ціна на пшеницю змінюється, поруч із нею з'являється індикатор, який показує, наскільки змінилася ціна порівняно з вчорашнім днем.

Коли найкраще продавати пшеницю?

Найкращий час для продажу пшениці – коли ціна на неї максимальна – регулярне використання Agronizer дозволяє легко відстежувати напрямок руху ціни на пшеницю та продавати її, коли вона максимальна.

Як вибрати покупця пшениці?

Щоб вибрати покупця пшениці, необхідно визначити основні умови продажу конкретної кількості. Агроном надасть вам необхідну докладну інформацію про покупця.

Як я можу продати пшеницю та отримати прибуток?

Продаж пшениці найвищої якості є найбільш вигідним: портал Agronaiser дозволяє покупцям вказати умови для кількості, яку вони хочуть купити, і якщо ці умови дотримані, ціна на пшеницю буде найвищою.

Рассказать о статье