Ремонт та зміцнення потрісканих стін, фундамента та їх стабілізація

Ноябрь 29, 2021

Діагностика будівельних конструкцій проводиться з метою оцінки технічного стану будівель. Найчастіше це діяльність, що включає дослідження, вимірювання та спостереження, а також аналітичні дослідження. Структурна діагностика дозволяє зробити висновки про способи ремонту, посилення чи герметизацію конструкції будівлі на час подальшої експлуатації.

Незважаючи на правильну підготовку будівлі до експлуатації, буває, що через деякий час на стінах з'являються подряпини і тріщини. Поява таких елементів на стінах, колонах чи стовпах свідчить про пошкодження фундаменту. Саме в цей момент корисна відповідна перевірка стану ґрунту та води, яка дозволить вибрати правильний метод ремонту тріщини у фундаменті, стабілізації потрісканих стін та інших будівельних конструкцій. Скориставшись пропозицією компанії URETEK, ви можете вибрати послугу зі зміцнення та ремонту стін, що потріскалися. На сайті uretek.biz ми також пропонуємо нашим клієнтам ремонт стін та їх стабілізацію, а також вертикальну ізоляцію фундаментів. Ми виконуємо такий ремонт, у тому числі з використанням інноваційних технологій і сучасного обладнання.

Навіщо вам потрібна досвідчена команда для ремонту чи стабілізації стіни?

Ремонт стіни – непроста будівельна справа. Достатньо закласти деякі тріщини в стінах спеціалізованим розчином з додаванням армуючих волокон, але іноді роботи вимагають додаткової сталевої арматури. Ремонт цього типу виконується шляхом розміщення сталевої арматури горизонтально в стиках або хрест-навхрест в елементах стіни. Буває, що дуже великі подряпини можуть потребувати вставки додаткових сталевих балок. Залишення тріщин у стіні може призвести до нестабільності всієї конструкції, що призведе до капітального ремонту будівлі, який може виявитися дуже дорогим для власника.

Ремонт пошкоджених стін

Пошкоджені стіни – це не лише естетична проблема, а й серйозна загроза для всієї конструкції будівлі. Перш ніж вирішити, як відремонтувати стіни, слід спочатку визначити причину та характер ушкоджень. Також необхідно визначити технічний стан конструкції будівлі.

Потрібно знати, що подряпини на цегляних конструкціях – звичайне явище. Через специфіку конструкцій кладок, що полягають у поєднанні двох різних матеріалів (елементи кладки і розчину), можна припустити, що кожна стіна подряпана. Подряпини на будівлі часто можуть бути настільки маленькими, що практично непомітні.

Для визначення обсягу та способу ремонту пошкоджених стін необхідно враховувати наступне:

  • характеристики та діапазон пошкоджень стіни,
  • стан розчину, що з'єднує елементи окремих частин стіни,
  • тип (нерухомий або рухомий), розташування та ширина тріщин,
  • кількість та розташування подряпин,
  • схильність подряпин до поглиблення,
  • вогкість стін.

Останній крок перед початком робіт – визначити, чи потрібно ремонтувати всю конструкцію, чи лише окремі подряпини чи пошкоджені частини будівлі.

Чому тріскаються стіни?

Причин розтріскування стін багато. Однак необхідно правильно зміцнити і захистити зовнішні стіни будівлі, що розтріскалися, щоб запобігти подальшому пошкодженню. Багато хто задається питанням, що викликає тріщини в стінах і як вони виникають? Знайте, що розтріскування стін може бути результатом недостатнього розширення, нерівномірного осідання конструкції, слабкого фундаменту, відсутності арматури в отворах та в місцях підвищених навантажень або реконструкцій, виконаних всупереч елементарним знанням у галузі будівництва. Існує безліч причин пошкоджень, а також способів ремонту стіни, що потріскалася, але для визначення точної причини і способу ремонту необхідні знання фахівця.

Рассказать о статье