Новобудови Івано-Франківськ

Июнь 8, 2022

Україна - країна, повна мальовничих міст, гарної архітектури та давніх примар. Західні регіони славляться своїми барвистими міськими пейзажами, кожен із яких має власну історію. Сучасні люди цінують історичну спадщину, але вважають за краще переїжджати до нових будинків. Купити квартиру в Івано-Франківську буде правильним рішення, адже квартири мають сучасний вигляд та бажані розміри.

Новобудови Івано-Франківська є популярною інвестицією на місцевому ринку нерухомості. Старі будівлі гармонійно поєднуються з автентичним виглядом, а нові будівлі відображають чистоту та комфорт. Купівля новозбудованого будинку - це не тільки комфортний спосіб життя, але й перспективна інвестиція.

Нові будинки оцінюються за такими характеристиками.

Якісна електропроводка, продумані комунікації, вбудована інфраструктура, унікальні інженерні споруди, зручне розподілення між приміщеннями, індивідуальне автономне опалення, забезпечення покупки завдяки розстрочки від інвестора або банківського кредиту від партнера.

Квартири від забудовника має перевагу обумовлену обмеженою кількістю будівельних компаній. Конкуренція між "першокласними" забудовниками ще більше посилюється завдяки одній "новобудовній" компанії. Найдешевші пропозиції знаходяться на околицях міста та передмісті: центри очолюють список за ціною за квадратний метр. Купівля квартири на стадії будівництва - хороша ідея, тому що вона дешевша, ніж квартира в центрі міста. Ви можете придбати зі знижкою до 30%.

Ціни, нюанси покупки

Покупці, які не мають достатньо готівки, можуть скористатися системою розстрочки. Будинки здебільшого продаються з використанням системи готівкового розрахунку. Після початкового внеску остаточна сума сплачується рівними частинами. Багато людей вважають за краще жити у віддалених районах, тому що там тихо і немає заторів. Справді, спортивні та розважальні комплекси розташовуються у центрах міст. Головна перевага нових будівель на сайті blago developer полягає в тому, що вони добре збудовані та довговічні. Потенційні покупці дивляться як на місце розташування.

Купівля квартири з однією або двома спальнями доступна, тоді як квартира з трьома спальнями або великий пентхаус коштують недешево. Забудовники проводять базову реконструкцію квартир, щоб зменшити кінцеву вартість. Квартири "під ключ" коштують на 20-50% дорожче і навряд чи доступні всім споживачам. Цей варіант пропонують розробники.

Рассказать о статье