​Типи кухонних і обідніх столів

Октябрь 14, 2021

Правильний вибір столу для кухні та їдальні дуже важливий - адже за ним ви будете проводити багато часу, і не тільки під час їжі. Цікавитесь, який стіл краще всього підійде для вашого інтер'єру? Ознайомтеся з нашим керівництвом, в якому представлені різні типи столів - ми розповімо вам про конкретні форми, матеріалах виготовлення і інших функціональних особливостях, на які варто звернути увагу. Стіл обідній Ви можете замовити та купити за самою вигідною та не дорогою ціною.

Типи столів - яку форму вибрати?

На ринку можна знайти різні типи столів, але одним з найважливіших параметрів при покупці столу є вибір правильної форми. То яку ж форму столу вибрати? Тут наведені плюси і мінуси кожного рішення, щоб ви могли вибрати практичний стіл для маленької кухні або великій їдальні.

Квадратні і прямокутні столи

Ці типи столів як і раніше залишаються найпопулярнішими. Вони чудово виглядають як центральний елемент кухні або їдальні, а також на тлі стіни. Крім того, вони випускаються як маленьких, так і дуже великих розмірів - ідеальний варіант для великих сімей.

Але чи є у нього зворотний бік? На жаль так. По-перше, гострі краї. Крім того, з великими квадратними або прямокутними столами часто виникає проблема вільного обговорення або подачі страв. Буде важко вести бесіду з людиною, що сидить на протилежному боці - це особливо помітно за прямокутними столами.

Круглі столи

Такі столи не мають країв і тому дуже безпечні, особливо в будинках, де є маленькі діти. Крім того, сидячи за ними, всі члени сім'ї і гості можуть розмовляти один з одним і вільно подавати один одному страви. Такий стіл цікаво виглядає і при облаштуванні кухні - він має обтічну форму, тому виглядає привабливо і додає затишку інтер'єру.

Які недоліки цієї форми столу? По-перше, він має меншу корисну площу через усічених кутів. Якщо порівнювати квадратний стіл приблизно однакового розміру з круглим столом, то перший має трохи більше корисної площі. По-друге, круглий стіл найкраще виглядає в центральній частині кухні. Поставивши його біля стіни, ви не отримаєте максимальної віддачі від нього.

Овальні столи

Цей тип столу стає все менш поширеним, але він, безумовно, знайде своїх прихильників. Овальний стіл є хорошим компромісом між круглим і прямокутним столом - у нього немає гострих кутів, а його корисна площа трохи більше, ніж у круглого столу. Недолік: цю модель важко вписати в обстановку кухні або їдальні.

Рассказать о статье