Туристичні мотоцикли – навіщо купувати?

Декабрь 10, 2021

Будь-який двоколісний транспорт можна використовувати для туризму, ринок та виробники адаптувалися до потреб та вимог користувачів. Завдяки цьому було створено категорію туристичних мотоциклів. Який туристичний мотоцикл підійде новачкові? Яку ємність вибрати? Скільки потрібно вкласти у двоколісний транспорт? На ці та інші питання ми відповімо у статті.

Перш ніж ми перейдемо до рейтингу, варто пояснити, що таке туристичний байк. Машини цього типу пристосовані до далеких поїздок. У них збільшений бак, більше сумок та підсумків та набагато вищі обтічники. Слід підкреслити, що туристичний мотоцикл набагато комфортніший за спортивну версію.

Іноді дорожні туристичні мотоцикли оснащуються GPS, широким радіо або сидіннями з підігрівом.

Який туристичний мотоцикл вибрати?

При виборі відповідного туристичного мотоцикла слід ретельно проаналізувати свої потреби. Подумайте, наскільки великі ваші навички і які у вас є дозволи (необхідні для вибору об'єму двигуна), визначте маршрути, якими ви будете подорожувати (ендуро відмінно підходить для складніших доріг) і - що іноді буває найголовніше - перевірте, скільки грошей ви Ви можете витратити на мотоцикл.

Для всіх, хто любить возити речі

Honda NT650V Deauville – туристичний шосейний транспорт, який підходить для тривалих поїздок з величезними пакетами. Найбільшою його перевагою є великі стволи, яких виробники встановлюють дуже багато. Це буде машина не для розлючених молодих, а для поціновувачів подорожей із вітром у волоссі.

Цей мотоцикл має ще одну перевагу - він дуже зручний і добре обладнаний. Підходить не лише для маршрутів, а й міського руху.

Якщо ви хочете подорожувати не тільки дорогами, але й складнішою місцевістю, подумайте про мотоцикл ендуро. Це відмінне поєднання шосейного та кросового транспорту. Одним із флагманських представників цього сегменту є Kawasaki KLE 500. Мотоцикл добре обладнаний та підходить для складніших маршрутів, ніж вулиці.

Пам'ятайте, що недолік мотоцикла є паливний бак. 15 літрів вистачить, щоби проїхати близько 400 км. Завжди зважайте на це при плануванні будь-яких маршрутів.

Нарешті ми хочемо представити туристичний мотоцикл з об'ємом двигуна 125 куб. див. Це Хонда Варадеро. Варадеро вважається легендою у цьому класі. Він забезпечує дійсно динамічний драйв та гарну продуктивність. Його невеликі розміри підійдуть для початку пригоди туриста, який мандрує мотоциклом. Вражає користувачів та його оснащення, дуже низька витрата палива та якість витратних матеріалів.

Якщо ви вже обрали туристичний мотоцикл своєї мрії, дізнайтесь скільки сумок ви отримаєте в комплекті. Також шукайте зручний шолом та одяг. Після цього можна сміливо вирушати в дорогу!

Рассказать о статье