Бюджетний варіант замково-залізних виробів

Июнь 16, 2019

Якщо у вас намічається ремонт або ви вирішили будувати свій будинок, баню, гараж і т.д. - обов'язково знадобляться замково-залізні вироби . Їх величезна різноманітність на будівельних ринках і в магазинах. У компанії "Домарт" ви можете придбати також вантажні вироби: петлі-стріли, декоративні ручки, куточки, а також різну воротную фурнітуру в вінтажному стилі. Дана стаття присвячена різним видам залізних виробів. Звичайно, всі ми навряд чи зможемо охопити, їх дуже багато. Але основні спробуємо.

Сегодня рекомендуем онлайн жд билеты купить по хорошим ценам быстро и без хлопот.

Напевно, найпоширеніша фурнітура - для кріплення. Куточки посилені. Застосовують при з'єднанні декількох деталей під прямими кутами. Назва говорить сама за себе, такий елемент підсилює конструкцію за рахунок наявних ребер і міцного матеріалу виготовлення (сталь). За надійність можна не переживати. Опора бруса. Знову ж мета: витримати великі навантаження, зазвичай використовується для балок несучих конструкцій. Пластини кріпильні. Завжди повинні бути під рукою, якщо необхідно скріпити дерев'яні елементи, що знаходяться в одній площині. Матеріал: сталь з оцинковкой.

Меблева фурнітура

Теж варто згадати, так як з меблями ми все з вами маємо справу. І тут без замково-залізних виробів не обійтися. Ролики для рейок і не тільки. Зараз дуже модно переставляти меблі, міняти інтер'єр. Тут якраз і стануть в нагоді ці елементи. Розміри різні, тому підходять вони для будь-яких меблів.

Підвіски. Дуже потрібна «штука» для шаф, особливо на кухні. Для виробництва використовується міцні матеріали, тому кріплення будуть надійними. З'єднувачі. І для декорування відмінне рішення, і важливі саме для з'єднання елементів меблів. Причому і м'якою теж, тільки залишилося правильно вибрати номер виробу.

Консолі. Вони потрібні для полиць в шафах. Форми можна вибирати будь-які - для звичайних полиць або дизайнерських. Комплектувати за допомогою консолей дуже зручно.

Дверна та віконна фурнітура

- Петлі - Стріли. Використовуються при установці воріт і хвірток - Накладні. Потрібні при зміні міжкімнатних дверей - Ввертне. Дуже прігождаются при монтажі вікон або складання меблів.

Засувки та замки

Засувки на вигляд дуже прості, однак, дуже важливі для безпеки. Кріпляться за допомогою шурупів або саморізів. Замки відрізняються за своїм виглядом і механізму дії. Наприклад, сувальдні мають блокуючий елемент. Дуже надійні. Навісні зазвичай використовують на воротах або хвіртках.

Ручки для дверей

Ручка-кнопка зазвичай гладка, виготовляється з пластмаси і встановлюється або на балконних, або міжкімнатних дверях. Ручка-скоба застосовується теж на дверях в кімнатах або на меблевих. Кріпляться шурупами. Відкидні. Сфера використання: сараї, погреби, веранди і не тільки. Дуже зручно і недорого.

Це, звичайно, далеко не всі залізні вироби. Можна ще довго перераховувати і описувати, що говорить про їх широкому використанні в нашому житті. При виборі такого необхідного продукту спирайтеся на матеріал виготовлення і призначення.

Рассказать о статье