Як замінити дверну ручку з вбудованою засувкою?

Июнь 16, 2019

Якщо у вас при необережному відкриванні дверей обламався ключ або застряг язичок замку, то необхідно викликати майстра або спробувати впоратися з завданням самим. Багато обивателів не знають, як розібрати дверну ручку з вбудованою засувкою, хоча це досить просто. Можна обійтися і своїми силами самостійний ремонт

Дві основні неприємності, пов'язані з замком це:

- Зламалася або прокручується ручка - Виникли неполадки з механізмом:

облом ключа; - несправність пружини; - проскакує або тріснув язичок.

У першому випадку необхідний демонтаж деяких частин замку. В інших потрібно вилучити замок з дверей повністю. Для проведення цих операцій вам знадобиться відповідний інструмент, наявний будинку майже у всіх:

- викрутки (хрестова і звичайна); - пасатижі, плоскогубці, кусачки; - напилок.

Як розібрати дверну ручку з засувкою

Перед початком робіт визначитеся, що вам належить робити.

Сегодня рекомендуем всем купить авиабилеты онлайн по хорошим ценам и с гарантией.

При прокручуванні можливі два варіанти: - Розширилося квадратний отвір. - Зіпсувався механізм повернення в основне положення.

У всіх цих випадках і при облом ручки необхідно її терміново замінити. Підібрати підходящий варіант можна в інтернеті. Щоб змінити зіпсовані деталі необхідно відкрутити 2-4 гвинта, що з'єднують дві (зовнішню і внутрішню) накладні частини. Ці пластини стопорять ручки від зіскакування. Після покупки нових деталей все згвинчується знову. Зняття замку і його заміна

Для зміни старого замку спочатку необхідно придбати новий. Адже після зняття механізму двері залишиться без запору, а це дуже небезпечно.

Для демонтажу старого замку повністю необхідно виконати наступні операції:

- Зняти дві деталі з ручками (процес описаний вище). Іноді потрібно вийняти «квадрат». - Вигвинтити з замку гвинт, стопорить серцевину (розташований на торці дверей), і вийняти її з замку. Для цього іноді потрібно прокрутити ключ. - Відгвинтити гвинти, що кріплять механізм на двері і витягнути його.

Після цього вставляється новий замок і все повторюється в зворотному порядку. Спочатку в двері вставляють куплений запор і затискають його гвинтами. Далі вкладають серцевину і стопорять її. Остання операція - установка «квадрата» і накладок з ручками. Монтаж на внутрішні двері

Операція, як встановити дверну ручку з засувкою в дверях спальні, кухні або іншого приміщення нічим не відрізняється від описаних вище. Тільки потрібно купити міжкімнатні дверну ручку.

Рассказать о статье