Чому вигідно встановлювати дров

Февраль 1, 2023

Чому вигідно встановлювати дров'яні каміни?

Деревина є найдоступнішим і найпоширенішим видом палива, що використовується для опалювальних систем. Камін дров'яний має досить високий ККД, що робить ефективним та економічно вигідним його експлуатацію. Ключовою особливістю домашнього вогнища є дотримання особливих умов його встановлення та подальшої експлуатації. Камін не функціонуватиме без витяжки та димаря. Для роботи палива потрібен постійний приплив повітря, що слід враховувати під час встановлення системи. Продукти горіння, що отримуються в результаті спалювання дров, необхідно відводити з приміщення, не допускаючи їх витоку.

Також камін не повинен мати прямого контакту з легкозаймистими предметами, висока температура нагріву топки може спровокувати спалах. Про всі перелічені фактори, слід подбати заздалегідь, ще до придбання опалювальної системи, слід передбачити місце під її встановлення.

Яка топка найкраще підійде для дров'яного каміна?

На сьогоднішній день ще зустрічаються каміни, викладені з вогнетривкої цегли. При такій конструкції суттєво страждають характеристики надійності, довговічності експлуатації та безпеки пристрою. Тому рекомендується купити дров'яний камін із металу у вже готовому вигляді. Чавунні та сталеві топки мають ряд істотних переваг:

  • Забезпечують хорошу віддачу тепла, економно витрачаючи паливо, що спалюється;
  • Потужність топки дозволяє швидко нагрівати опалювальне приміщення, у тому числі кілька кімнат одночасно;
  • Топка обладнується вбудованою системою вентиляції;
  • Ціна установки чавунної топки в Єкатеринбурзі буде на порядок нижче за цегляну кладку;
  • Монтаж займе мінімум часу, у переважній більшості випадків буде достатньо одного робочого дня;
  • Дров'яні каміни відрізняються практичністю та довговічністю, їх можна використовувати як основне або додаткове джерело опалення.

Естетична складова дров'яного каміна.

Не можна розглядати камінну топку виключно через призму опалювального приладу. Крім своєї основної функції камін є невід'ємною частиною дизайну інтер'єру будь-якого приміщення. Пристрій гармонійно впишеться в екстер'єр вітальні, кухні чи спальні, його актуально встановлювати в робочих кабінетах чи їдальнях. Велика різноманітність пропонованих топок в Камінін Україна, дозволить вибрати топку та облицювання, що повністю відповідає дизайнерським параметрам опалювального приміщення.

Салони Камінін є майже у кожному місті України, завітай до нас і ми допоможемо підібрати тільки найкращі каміни і печі від найкращих світових виробників.

Рассказать о статье