Що впливає на вартість перетяжки кутового дивану

Ноябрь 16, 2022

Перетяжка кутового дивана відрізняється складністю через його конструкцію, наявність повороту, необхідність перетягування двох спинок. Відповідно, це потребує великих трудових та тимчасових витрат, внаслідок чого зростає вартість.

Кінцева вартість може коригуватися в залежності від ряду факторів, основними з яких є:

  • Розмір дивану;
  • Вік меблів;
  • Матеріали, вибрані клієнтом для перетяжки, оббивки та ремонту;
  • Перелік робіт, який необхідно провести додатково для відновлення колишнього виду меблів.

Перші два фактори є об'єктивними, тобто на них ніяк не можна вплинути. Щодо матеріалів та переліку робіт, то вони визначаються в індивідуальному порядку.

Якщо вас цікавить покупка нового кутового дивану по ціні виробника, то радимо вам відвідати інтернет-магазин Kram-ua. Тут представлені варіанти кутових диванів, що обов’язково припадуть вам до душі. Спеціалісти магазину з радістю допоможуть вам у виборі саме тієї моделі кутового дивану, що підійде під всі ваші запити.

6373c0a04085f.jpeg

Матеріали для перетяжки

Матеріали для перетяжки підбираються під кожен диван індивідуально. Основним аспектом є вибір наповнювачів та матеріальних основ для оббивки. Кутові дивани можуть перетягуватися різними видами тканин, жаккардом, флоком, натуральною, штучною або екошкірою.

Важливим питанням є необхідність відновлення підлокітників. Перетяжка дивану також може включати цей вид робіт.

Підлокітники можуть бути м'якими, з того ж матеріалу, що і основна частина дивана, а можуть бути твердими, дерев'яними. Дуже часто на старих диванах ламаються верхні планки, що відходять від вертикальних основ.

  1. Якщо тверді планки поламані, їх слід замінити. Для цього підбирається аналогічне дерево, з якого виготовляється елемент тієї ж довжини, форми та конфігурації, що й колишній. При необхідності планка покривається лаком відповідного кольору і додається до основи (сідає на клей).
  2. Якщо підлокітники м'які та пошкоджені, їх знову оббивають і перетягують. При цьому оббивний матеріал може бути відмінним від вихідного, як більш дешевим, так і дорожчим. Як правило, вона не відрізняється від тієї оббивки, яка використовується для всього дивана.

Додаткові роботи

Крім основних робіт з перетяжки, що стосуються відновлення м'яких поверхонь та зовнішнього вигляду дивана, також може проводитись ремонт твердих елементів, каркасу, механізму розкладання пружинного блоку заміна фурнітури тощо.

У цьому випадку здійснюється комплексний підхід, про що повідомляється замовником. Важливою частиною при здійсненні перерахованих вище робіт також є підбір матеріалів та виготовлення з них елементів належної якості та розміру.

Перелік можливих робіт

З вищесказаного можна охарактеризувати перелік можливих робіт, що здійснюється у процесі перетяжки, які, зрештою, впливають визначення її кінцевої вартості:

  • Оббивка та перетяжка сидінь;
  • Відновлення підлокітників та спинки;
  • Заміна твердих ділянок, елементів каркасу, пружин фурнітури.

Останній блок робіт може не проводитись, оскільки він відноситься до комплексної реставрації диванів. Визначення фронту робіт, вартості та термінів зазвичай здійснюється спеціалістами при першому відвідуванні клієнта вдома.

Ще одним аспектом, що впливає на вартість, є розробка чи відтворення попереднього зовнішнього вигляду, дизайну. У цьому разі бажано, щоб клієнт надав фотографії. Це особливо актуально, якщо ваші меблі є частиною інтер'єру приміщення і невеликі зміни або недоробки за кольором можуть порушити гармонію.

Рассказать о статье

Расскажите о нас