Технічні характеристики Citroen C три

Ноябрь 3, 2021

У цьому типово французькому кузові Citroen C3 https://citroen.niko.ua/car/s3/ використовує ту ж платформу, що і його попередник, тобто C3 другого покоління під назвою PF1. Незважаючи на це, французи змінили висоту, щоб зробити корисність трохи більшою, вигравши в частині внутрішньої придатності для проживання та вантажопідйомності.

Через свої розміри C3 входить у сегмент B, будучи більше, ніж Citroen C1, і трохи менше, ніж Citroen C4 Cactus і Citroen C3 Aircross, варіант позашляховика. Це залишає нам зовнішні розміри: 3,99 метра завдовжки, 1,75 метра завширшки і 1,47 метра заввишки.

До цих розмірів ми маємо додати ще одне – 2,54 метри бою, які дозволяють переміщатися всередині до п'яти осіб. Житловий простір, але рекомендується тільки для коротких поїздок, тому що позаду не надто багато місця. У чому C3 дійсно злітає, так це у вантажопідйомності, показуючи найкращі дані у категорії. Мінімальна ємність 300 літрів та максимальна ємність 922 літри.

Механічний діапазон та коробки передач Citroen C3

Citroen C3 - це хороший корисний автомобіль, який вартий своєї солі. Він без зайвого шуму використовує невеликий механічний діапазон і в основному призначений для міських умов, а також на короткі та середні відстані. Не слід очікувати великого усунення або механіки великої потужності, тому що це не так. Асортимент складається з двох бензинових та однієї дизельної версії.

У дизельній галузі представлено знаменитий блок BlueHDi концерну PSA. Двигун, який ми бачимо в різних моделях, як Citroën, так і Peugeot. Це 1,5-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, що розвиває в даному випадку 100 кінських сил. Він завжди асоціюється з шестиступінчастою механічною коробкою передач та переднім приводом.

Зі свого боку, бензин постулюється як варіант доступу та найнадійніший варіант. У цій частині ми знаходимо 1,2-літровий трициліндровий двигун PureTech із турбонаддувом. Невеликий двигун, який може видавати дві різні потужності, 83 та 110 кінських сил. Стандартно обидва агрегати пов'язані з шестиступінчастою механічною коробкою передач, однак, як опція, більш потужний варіант може мати доступ до автоматичної коробки передач EAT6.

Комплектація Citroen C3

Практичність та функціональність. Найменші сегменти ринку вважають за краще надавати правильне, але дуже корисне обладнання для повсякденних завдань. Citroen C3 не відрізняється особливою розкішшю. Усередині ми знаходимо матеріали не надмірної якості, в основному тверді пластмаси, які супроводжуються тканинними поверхнями або ліпними прикрасами, що налаштовуються.

Рассказать о статье