​Квадроцикли підвищеної прохідності - на що звернути увагу при покупці?

Ноябрь 10, 2022
Как установить септик и

Якщо ви хочете купити правильний квадроцикл для початку, не варто відразу купувати найпотужнішу машину на ринку. Чому? Таким важко керувати, і це може призвести до дуже серйозної аварії. Правильне поводження з квадроциклом також вимагає сили і це потрібно враховувати. Також перевірте, який привід має обрана вами модель. Якщо ви плануєте дійсно екстремальні екскурсії, шукайте квадроцикл з повним приводом за посиланням https://westlviv.com.ua/kvadrotsykly/. Менш оснащений квадроцикл не зможе впоратися з виїздом із заметів.

Квадроцикл підвищеної прохідності - коли на ньому можна їздити?

Щоб законно керувати повнорозмірним кросовим квадроциклом, ви повинні бути:

  • не молодше 16 років;
  • Водійські права категорії А.

Тоді по дорозі можна буде легко пересуватися і автомобілем вагою до 450 кг. Однак, у віці 14 років ви вже маєте можливість подати заяву на отримання посвідчення водія AM, яке дозволить вам керувати так званим легким квадроциклом. Такий транспортний засіб може важити максимум 350 кг, а його швидкість не повинна перевищувати 35 км/год. Звичайно, якщо вам більше 18 років і ви вже маєте водійське посвідчення категорії А, ви також можете без проблем сісти за кермо квадроцикла, або скутера, який можна подивитися на сайты https://westlviv.com.ua/skutery/. Не забувайте, що він повинен бути зареєстрований і мати дійсне страхування цивільної відповідальності.

Квадроцикл підвищеної прохідності - які його характеристики?

Кросовий квадроцикл є найпопулярнішим видом квадроциклів на ринку. Використовується для рекреаційної їзди і є дуже універсальним. Це пов'язано з тим, що він зазвичай має досить великий багажник. Це також робить його хорошим для подорожей по бездоріжжю, які трохи довші. Великі колеса забезпечують хорошу стійкість навіть на складній місцевості, а їх розташування дозволяє заїхати у важкодоступні місця.

Рекреаційний квадроцикл для пересування по пересіченій місцевості, з чого почати

Цікаво, що можна зустріти і більш розважальний тип транспортних засобів, про які йдеться. Вони, як правило, слабкіші і мають тільки повний привід, що робить їх більш легкими в управлінні і частіше рекомендуються любителям. Адже з чогось треба починати, а купувати для початку справжнього швидкісного монстра - нерозумно і небезпечно.

Рассказать о статье