Дитячі ігрові майданчики з дерева

Февраль 12, 2020

На жаль, не у всіх дворах обладнані дитячі майданчики, а сходити в парк або сквер можуть не всі батьки через відсутність часу. Відмінний варіант - дерев'яні ігрові майданчики на заміській ділянці. Якщо ви самі багато часу проводите на дачі, то у дитини з'явиться бажання їздити з вами, тому що йому там буде цікаво.

Мы предлагаем качественные и красивые Детские игровые комплексы для помещений https://playgrounds.com.ua/catalog/detskie-igrovie-kompleksi-dlya-pomescheniy/ огромный выбор и низкая цена.

У дитячому віці, особливо ранньому, закладається база, яка потім благотворно позначиться на здоров'ї дитини. Сучасні діти ведуть сидячий спосіб життя. Дитячий майданчик стане саме тим місцем, де дитина отримає необхідне навантаження, проведе активно час, подихає свіжим повітрям.

Чому багато дітей ведуть сидячий спосіб життя, вибираючи приставку, комп'ютер, телевізор? У дворі зайнятися нічим, якщо він не обладнаний належним чином.

Сучасні дитячі ігрові майданчики з дерева або металу - це не просто пісочниця з гіркою. Ігрові комплекси містять різні елементи, як ігрові, так і спортивні. Лазити по всіляких модулів, спускатися з гірок, займатися на шведській сходах або турніку - такі заняття дозволять дитині зміцнювати всі групи м'язів, рости спритними, фізично розвиненим.

Заняття на дитячих майданчиках благотворно впливає і на психіку дітей - вони дають вихід їх кипучої енергії.

Переваги дерев'яних дитячих майданчиків

Дитячий ігровий дерев'яний майданчик виготовляється, як правило, з хвойних порід дерев. Це деревина досить щільна, з природним запахом, з оригінальним неповторним малюнком, екологічна і довговічна.

Ігрові майданчики дерев'яні зазвичай виконані компактно, але включають при цьому безліч корисних елементів. Функціональність - одна з переваг таких майданчиків.

Конструкція дитячих майданчиків безпечна і надійна. Для кріплення використовуються болтові з'єднання, які закриваються пластиковими захисними ковпачками.

Дитячі ігрові майданчики з дерева мають сучасний дизайн, моделей є безліч - завжди є можливість вибору.

Для того, щоб ігрові майданчики дерев'яні прослужили довго, не втрачаючи свого привабливого зовнішнього вигляду, всі деталі обробляються спеціальними просоченнями і покриваються лаком європейського виробництва.

Рассказать о статье